Wpis z mikrobloga

@GrimesZbrodniarz: nie jestem specjalistą aby pracować z Tobą, ale jako anonimowy typ z neta stwierdzam ze po prostu #!$%@?. Nie chcesz zyć, to zakończ swój zywot. Jest wiele sposobów. A jeżeli szukasz kogoś, kto z Tobą porozmawia o Twoim podejściu do życia to polecam terapię. Z doświadczenia Ci powiem że pomaga ;)
@GrimesZbrodniarz: to jest moja opinia, po prostu wymyślasz, bo oczekujesz odrobiny atencji która pozwoli Tobie poczuć się lepiej, a pomógłbyś sobie gdybyś wybrał się do tego terapeuty. Nie musisz iść na niewiadomo ile spotkań, ale warto.
@GrimesZbrodniarz: dlatego że poznałem trochę ludzi, którzy nie wiem czy bali, czy po prostu nie chcieli iść na terapię, dlatego z góry zakładam że ktoś ma jakiś problem tego typu to nawet nie myślał o terapii
@Boss477: może ktoś oprócz Ciebie to przeczyta, ale też miałem taki okres w zyciu że wolałbym się nie urodzić, ale miałem hamulce przed tym aby się zabić bo nie chciałem krzywdzić rodziców. Wybralem się do psychoterapeuty. I teraz powolutku, krok po kroczku zmieniam swoje życie