Wpis z mikrobloga

@Kauabanga: przecież z tego słynie wykopowe prawactwo xD swego czasu ich autorytetem zostawał każdy aktor/piosenkarz/sportowiec itd który powiedział, ze lgbt to zło a unia musi zostać zniszczona
@tbgkol Chyba tylko w twojej prawackiej tępej główce. Łysa to pośrednia ofiara psychopaty z Wadowic, poczytaj sobie o tym co robili przedstawiciele kk w Irlandii
A ten manifest z podarciem zdjęcia entuzjasty warkoczyków był jak najbardziej słuszny mimo ówczesnego zesrania tępego motlochu
  • Odpowiedz
@tbgkol: ale dlaczego zmieniać zdanie by ktoś miał? Była, niestety, zdrowo trzepnięta, ale fotografię papieża podarła zarzucając Watykanowi i papajowi brak reakcji a nawet umyślne ukrywanie pedofilii w irlandzkim kościele, kiedy 99% świata uważało że najświentszy kościółek nigdy by czegoś takiego nie zrobił a papież polak to zbawca Europy. Jakiś czas później od Irlandii zaczęło się zbieranie dowodów, które skończyło się dziwiszowym "Karol Wojtyła? Pierwsze słyszę, nie pamiętam!".
  • Odpowiedz
@InspektorDupa zgadzam się z Tobą. Chodziło mi tylko o to, że babka ma problemy z głową.

Łącznie z tym, że wyświęciła się na kapłankę jakiegoś ortodoksyjnego odłamu kościoła, w międzyczasie podarła w ramach protestu fotografię papieża, a potem przeszła na jeszcze bardziej opresyjną religię dla kobiet - islam.

To wszystko brzmi jak scenariusz kiepskiego filmu.

Stawianie jej za autorytet to taki sami fikołek, jak wynoszenie na piedestał oszołomów przez turboprawicę, bo czasem
  • Odpowiedz
@tbgkol: ale co to ma #!$%@? do rzeczy? To, ze miała jakieś psychiczne odchyły usprawiedliwia w jakiś sposób kk? Masz logikę typowego prawackiego imbecyla który uważa, ze ludzie o innych poglądach nie zasługują na sprawiedliwość
  • Odpowiedz
@RudyZibi a widzisz, żebym gdzieś bronił kk, albo papaja?

Czytanie ze zrozumieniem - kiedyś tego uczyli w podstawówce. Albo musisz ją jeszcze ukończyć, albo powtórzyć, żebyś zrozumiał co napisałem.;-)
  • Odpowiedz
@tbgkol a nie pomyślałeś może, że myślisz przyczynę ze skutkiem? *MOŻE* jej problemy psychiczne wynikają z tego co z nią zrobili w kościółkowej placówce wychowawczej? Ale nie, łatwiej powiedzieć "ona była #!$%@?. A w dodatku muzułmanka i nie ma prawa się wypowiadać nawet na temat własnych przeżyć. "

i #!$%@?, pora na cs'a, z kościołem wszystko jest w porządku a Pan Jaweł był święty.
  • Odpowiedz