Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że osoby o poglądach konserwatywnych mają taki wrodzony instynkt, żeby w sposób poddańczy i uległy wypowiadać się o swoich politycznych guru? Dominuje niewymagane - i wciskane na siłę - powtarzanie słowa „Pan”.

Panie Sławku, szacunek! Tak trzeba żyć! :)

~ co drugi Mariusz z Radomia

Pan Janusz jak zwykle zmasakrował. Oj lewaków piecze ;)

~ co drugi Sebek z Brighton

Pan Premier Morawiecki bardzo dobrze rozwija gospodarkę.

~ co drugi dziadek

Pan Kaczyński chce dobrze dla Polski.

~ co druga babcia

Dosłownie pod każdym konfederackim contentem najbystrzejsze asy z atlasu prawicowych, polskich kukoldów-zakolaków płaszczą się w ten sposób przed Mentzenem, Korwinem i Bosakiem xD. To samo #!$%@?ą stare dziady w przypadku PiS-owców. Prawicowcy mają chyba zakodowane w DNA poniżanie się jak w sekcie przed swoimi guru.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka
Tywin_Lannister - Zauważyliście, że osoby o poglądach konserwatywnych mają taki wrodz...

źródło: E11E1C99-74AC-45E7-9445-A762D08F50F3

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: elektorat Konfederacji i PiS-u pod pewnymi względami jest prawie nie do rozróżniania. Ty zauważyłeś to, a ja zauważyłem, że dla nich demokracja to tylko oddanie głosu do urny. Kiedyś jakieś badanie pokazało, że przeciętny wyborca PiS-u jest o wiele bardziej związany z partią niż wyborca opozycji. Cóż po mojej obserwacji mógłbym to samo powiedzieć o wyborcach Konfederacji, ale może to efekt tylko wykopowej bańki informacyjnej, gdzie przeciętny konfiarz zachowuje się
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: no oczywiście, że tak jest. Osobiście za „drobne” wpadki Platformy - w porównaniu do tego, co #!$%@?ą politycy PiS-u i Konfy - obraziłem się na tę partię na dwa lata i nadal czuję niesmak, ale no trzeba się przemóc i zagłosować na nich lub na PSL jesienią. Obowiązek obywatelski.

Tymczasem wyborcy PiS-u i Konfy są opluwani przez swoich guru na co dzień i bardzo dzielnie udają, że to deszcz. Nic
  • Odpowiedz
@ItsGrN: naprawdę nie czujesz egzystencji tego zjawiska, o którym napisałem?

Dlaczego katolicy mają w zwyczaju mówić „Pan Jezus”? Przez spirytualny wyraz uwielbienia. Tu jest podobnie, ale mowa o skorumpowanych politykach, a nie o żadnym „boskim bycie”.

Można powiedzieć po prostu „Morawiecki ma rację”. Nie trzeba w rozmowie z kimś przy piwie o urzędniku państwowym mówić jak na apelu, tj. „Pan Premier Morawiecki ma rację”. PiS-owcy - przynajmniej ci z mojego otoczenia
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: "obrażenie się" na partię to nie grzech, a nawet pewna forma politycznej dojrzałości. Ale ty tego testu przez długi czas nie zdawałeś, bo pisałeś propisowskie wpisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie jeszcze wewnętrznie skręca widzę wpisy typu: "Ja tam zagłosuję na X z nadzieję, że nie spełnią swoich postulatów". To w zasadzie jest wątek inną rozmowę, ale w tym przypadku lider partii pluje na tych wyborów
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: zdałem test wielokrotnie, głosując przeciwko PiS-owi w różnych wyborach już 10 razy.

Moje wykopowe wysrywy - sprowokowane ogólną beznadziejnością partii opozycyjnych w latach 2021-2022 - to nadal moje anonimowe, wykopowe wysrywy, a nie żaden test obywatelski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: to są po prostu lizodupcze ćwierćmózgi, nie spodziewaj się po nich czegoś więcej poza "uprzejmością" nad wyraz do swoich guru i nienawistną pogardą względem każdego, kto ma inne zdanie na jakikolwiek temat, niż oni
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: tu nie chodzi stricte poglądy polityczne ale o brak wykształcenia i perspektyw. Ludzie pracujący w dużym korpo czy biznesmeni zarabiający więcej od takiego polityka nie będą do niego mówić "Pan". Jest to też powiązane z wychowaniem i pochodzeniem. Na wsi dalej mówią na urzędników pani prezes/pani dyrektor itd. Julki z wytrzepaną lewicą głową z reguły nie pochodzą z biednych domów.
  • Odpowiedz