Wpis z mikrobloga

#prawojazdy #egzaminnaprawojazdy siema, nietypowe pytanie, mialem dzisiaj egzamin praktyczny na prawo jazdy, po jakichs 30 minutach zapomnialem dac kierunkowskaz i mi powiedziala, ze to drugi blad i wracamy do osrodka(pierwszy blad nie przepuscilem autobusu jak wyjezdzal z przystanku). Co prawda do osrodka jechalem ja, nie nastapila zadna zmiana kierowcy. Wrocilem do domu i patrze, ze mam zaznaczone na kartce wynik pozytywny, ale no baba doslownie nic mi nie powiedziala, a wczesniej mnie informowala, ze niezdane. Jest jakas opcja sprawdzic, czy to bylo przejezyczenie i zle napisala, czy cos? XDD
  • 12
  • Odpowiedz
W momencie #!$%@? egzaminu nie możesz dalej prowadzić samochodu


@robertx: Za moich czasów, jeżeli nie #!$%@?łeś niczego w stylu wyjechania komuś pod koła, to nawet po negatywnym pytali czy chcesz wracać do WORD czy się przesiadasz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wredna_pomarancza: no zdazylem sie juz nawet umowic na nastepny egzamin, bo terminy takie, ze najkrocej musze czekac tydzien XD, jutro zadzwonie i to ogarne, chociaz spytalem na jakiejs grupce na facebooku i powiedzieli ze skoro wszystkie bledy jakie mialem byly pojedyncze i nie ma nic w uwadze dopisanego to znaczy ze zdalem
  • Odpowiedz
@robertx: bzdury piszesz jeśli nie spowodował zagrożenia w ruchu a mimo popełnionych błędów kursant "rokuje" dobrze i jazda idzie mu w porządku, to egzaminator może pozwolić dokończyć jazdę nie zaliczając egzaminu.
  • Odpowiedz
@kvakuzinho: Status PKK na Infocar obserwuj. Zwykle aktualizują w ciągu 24h max 3 dni robocze. Ja bym zadzwonił do Word i udał głupa ze zgubiłeś kartkę a byłeś w emocjach i nie pamiętasz czy zdałeś XD
Zawołaj jak będziesz coś wiedział ziom

Jeśli to były 2 błędy z innych kategorii to mogli ci zaliczyć
  • Odpowiedz
@kvakuzinho: pewnie powiedziała że to drugi błąd ale chodziło jej o to że z innej kategorii, i potem powiedziała że wracamy do wordu, a ty w stresie odebrałeś to jako niezdanie, raczej nie mogła powiedzieć wprost że niezdane a potem zaliczyć bo by miała ch*jnie przed kamerami
  • Odpowiedz