Wpis z mikrobloga

#trojmiasto #nieruchomosci może ktoś polecić, lub sam jest ogarniętym agentem od nieruchomości? Chciałbym kupić coś sensownego tak do 40km od Trojmiasta[dom] lub mieszkanie w Trójmieście. Mam konkretne wymagania, wspolpraca z agencji która podjąłem jest mało owocna.
  • 19
  • Odpowiedz
@oink_oink żadnych pośredników, Chłopie. Skasują kilkanaście k za otwarcie drzwi xD. Olx, trojmiasto, otodom, nieruchomości onlie i poszukaj na kiblu, przy śniadaniu, po pracy przy kawie
  • Odpowiedz
  • 4
@KromkaMistrz tak, w lewej kieszeni pośrednik ma super okazyjne mieszkania po taniości - bajka dla frajerow którzy chcą kupić aby tylko podpisali umowę, a w prawej ma super kupujących, którzy nie ogarniają otodom - bajka dla sprzedających aby tylko podpisali umowę....
  • Odpowiedz
@StachuStach: @pucol prosze, oferty mieszkan na sprzedaz w Gdansku ktore sa w MLS, a ktorych TEORETYCZNIE nie powinno byc na portalach nigdzie (chyba ze debil posrednik zapomnial zmienic statusu).

takich ofert jest duzo wiecej. Sam raz na jakis czas spotykam sie z sytuacja gdzie klient chce aby mieszkanie zostalo sprzedane po cichu, bo nie chce aby np ktos z rodziny wiedzial, albo sasiad.

Taki przyklad z poprzedniego roku: pilkarz, ktory chce
KromkaMistrz - @StachuStach: @pucol prosze, oferty mieszkan na sprzedaz w Gdansku kto...

źródło: Zrzut ekranu 2023-07-26 o 10.37.25

Pobierz
  • Odpowiedz
@StachuStach: wiem co masz na mysli i powiem Ci ze nie :D Bardzo rzadko dzwonie na zimne, a jak dzwonie to zawsze mowie ze w przeciwienswie do innych agentow ktorzy dzwonia, ja nie mam klientow na to mieszkanie (tylko prosze tu umowe na wylacznosc podpisac to mu je pokaze), a chce spotkac sie i poznac i przedstawic co robi i jak.
  • Odpowiedz
zostalo sprzedane po cichu, bo nie chce aby np ktos z rodziny wiedzial, albo sasiad.


@KromkaMistrz: co za cope... bo rodziny siedza na portalach i scrolluja nieustannie XDDDDD

pilkarz, ktory chce sprzedac swoje mieszkanie, bo ma psycho-fana w bloku, ktory go nachodzi i kazdemu opowiada ze tam mieszka pilkarz - chcial sprzedac je pod stolem, tak aby on nie wiedzial o tym.


@KromkaMistrz: kogo to obchodzi?

Jak ktos ma dobre
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@oink_oink:

Czyli widoki z okna i urządzone pewnie na jakiś wyższy standard dyskwalifikują moją ewentualną ofertę co do mieszkania. Powodzenia w szybkim wyszukaniu satysfakcjonującej oferty Mirku :)
  • Odpowiedz
  • 0
@nairamk: ftth teraz wszyscy isp robią. Zobacz sobie np takie rozyny, wszystko spięte światłowodem. Nie spadłem z nikad, jak mam już coś kupować to swiatlowod musi być.
  • Odpowiedz
  • 0
@nairamk: Mkay, dlatego mowie ze na tym mi zalezy, takze jesli nie ma swiatlowodu to spasuje. im blizej miasta tym drozej. Nie chce placic 1.5 mln za maly dom za turbo zasiedlonym osiedlu, gdzie non stop jest gwar, glosno, samochodow od groma tylko dlatego ze to blisko Gdanska, takze wole sie oddalic, jak cos to dojezdzac ale miec cisze i spokoj, no i ten swiatlowod ;) Bylem w Warzenko czy jakos
  • Odpowiedz
@oink_oink: a najzabawniejsze jest, że w tych wszystkich małych lokalizacjach światłowód jest - ale pierwszy etap przewidywał tylko dociągnięcie go do szkół, a dalej d@#$ - za małe zainteresowanie aby kopać pod każdy dom ...
  • Odpowiedz