Wpis z mikrobloga

Wielu Wipler kojarzy sie tylko z "pałowaniem Wiplera" i słusznie, ale moim faworytem, o którym 90% kuców nie wie, bo mieli wtedy max 10lat jest: Otwieranie szampana za "dwucyfrowy wynik" w wyborach, które mają nadejść za dwa dni. A jaki wynik zdobyli, to wszyscy wiemy... (4,76) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Próbowałem wyszukać na youtube, ale właściwie 99% materiałów z Wipciem usunięto po jego pamiętnej libacji, jeżeli uda mi się znaleźć to wrzucę, lub jeżeli wy jakimś cudem macie go zapisany to dodajcie, niech on powróci do żywych, bo piękny był ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z takich innych histori to pamiętam jak na jednym spotkaniu w Katowicach, Wipcio kłócił się z Iwaszkiewiczem o przysłowiowe "stołki", nie przeszkadzało im to zbytnio, że wokół są wyborcy, bo na spotkanie przyszło ledwo parę osób, więc "co tam, hooy z nimi!"

#konfederacja #polityka #pis #4konserwy #neuropa
EdgyCaesar97 - Wielu Wipler kojarzy sie tylko z "pałowaniem Wiplera" i słusznie, ale ...

źródło: wipcio 10prozent Ja gut!

Pobierz
  • 6
@EdgyCaesar97:

Próbowałem wyszukać na youtube, ale właściwie 99% materiałów z Wipciem usunięto po jego pamiętnej libacji, jeżeli uda mi się znaleźć to wrzucę, lub jeżeli wy jakimś cudem macie go zapisany to dodajcie, niech on powróci do żywych, bo piękny był ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie ma, bo nikt zdrowy na umyśle nie będzie trzymał materiałów dotyczących pałowania jakiegoś polityka 10 lat po wydarzeniu.
To nie amber
@EdgyCaesar97: Gdyby wtedy zdobyli 5%, a lewica 8%, czyli gdyby nie wywalono do kibla kilkunastu procent głosów (demokracja XD), to PiS by nie mógł samodzielnie rządzić. To była katastrofa dla kuców, ale i największa katastrofa w polskiej polityce po 1989.
@EdgyCaesar97: pamiętam jak kiedyś był taki filmik, jak Wipler siedział sobie z Bosakiem i coś tam prezentowali i jakiś gościu z publiczności zadał pytanie o partię Korwina (wtedy KNP) to Wipler go wyśmiał xD Rok później był z nimi...
Próbowałem wyszukać na youtube, ale właściwie 99% materiałów z Wipciem usunięto po jego pamiętnej libacji, jeżeli uda mi się znaleźć to wrzucę, lub jeżeli wy jakimś cudem macie go zapisany to dodajcie, niech on powróci do żywych, bo piękny był ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@EdgyCaesar97: Od Wiplera się odcięli i wszystko pousuwali gdy wyszło, że najprawdopodobniej zdefraudował ponad 100k pieniędzy swojej fundacji. Przy pobiciu narracja była że