Wpis z mikrobloga

#xbox dlaczego jeden z wykopków napisał, że grając na Xbox series S czuje się jakby grał na ziemniaku? Naprawdę jest aż tak źle? Wiadomo, że nie jest to SX ani PS5 ale naprawdę nie widać żadnego przeskoku pomiędzy starą generacja bo zastanawiam sie czy jest sens sprzedawać moje działające PS4 za 500zł, żeby kupić używanego XSS za 750zł
  • 9
@Kaolin28: ale to juz pisałem ze najlepiej to kupic nową generacje bo masz po 60 klatek w wiedzminie np nie wiem jak w RDR2 np ale wgl to najlepiej to dobry komputer zeby RDR2 smigał na ultra to z 5 lat na pewno nie musisz wymieniac sprzetu
@Kaolin28: Oczywiście, że jest sens wymienić na Series S. Za te pieniądze to super konsola, która oferuję sporo więcej niż poprzednia generacja. Jeśli na co dzień nie będziesz korzystał z mocniejszej konsoli lub dobrego pc to moc Series S nie będzie problemem. W przypadku bezpośrednich porównań różnice są widoczne, w zależności od optymalizacji gry ( najbardziej w rozdzielczości, czasem brakuje trybu wydajności). 700 zł to małe pieniądze za konsole, jeśli uznasz