Wpis z mikrobloga

Jak ja uwielbiam środowisko graczy, nasrasz takiemu prosto do mordy a on za rok zapomni xD

"jedyna wpadka z Cyberpunkiem to wypuszczenie gry na przestarzałe konsole, ale większość "rodzimych koneserów" i tak myśli że gra była słaba na pceta, kiedy wcale nie była."

Mówienie, że gra miała problemy tylko na old genach to kłamstwo jak stąd do galaktyki Andromedy

#cdprojekt #cyberpunk2077
Pobierz KonwersatorZabytkow - Jak ja uwielbiam środowisko graczy, nasrasz takiemu prosto do m...
źródło: obraz_2023-07-25_185823449
  • 22
@ReeceWithouterpoon:

wjeżdża wtedy racjonalizacja lvl milion i sam fakt, że gra działa (i podoba się graczowi) czyni z niej dobrą grę xD

Najmocniejszy argument. MI SIE PODOBA
Dla mnie to wygląda bardziej tak że ludzie #!$%@? 200-400zł za grę i za wszystko nie chcą przyznać że kupili gówno więc stwierdzają że gra jest bardzo dobra i wciąganie copium. Bo CP #!$%@? nawet pecetowcy ale było wciągane copium, że pacz 1.1 naprawi,
pół fabuły wycięte a to co zostało jest płytkie


@ReeceWithouterpoon: O to to. Dla mnie największym problemem Cyberpunka jest, że... nie jest cyberpunkowy. To taka dark future amerykańskich miast z ogromną bezdomnością, gangami na każdym rogu i elitarnymi osiedlami pracowników korporacji. Tyle, że to już częściowo spełniona przyszłość, a nie żaden cyberpunk.
Jest oczywiście bardzo klimatyczne China town, ale to, że coś jest china town, nie czyni tego cyberpankowym. Jest też