Wpis z mikrobloga

Jak ja uwielbiam środowisko graczy, nasrasz takiemu prosto do mordy a on za rok zapomni xD

"jedyna wpadka z Cyberpunkiem to wypuszczenie gry na przestarzałe konsole, ale większość "rodzimych koneserów" i tak myśli że gra była słaba na pceta, kiedy wcale nie była."

Mówienie, że gra miała problemy tylko na old genach to kłamstwo jak stąd do galaktyki Andromedy

#cdprojekt #cyberpunk2077
KonwersatorZabytkow - Jak ja uwielbiam środowisko graczy, nasrasz takiemu prosto do m...

źródło: obraz_2023-07-25_185823449

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Mówienie, że gra miała problemy tylko na old genach to kłamstwo jak stąd do galaktyki Andromedy


@KonwersatorZabytkow: Bo miała, grałem zaraz po premierze, chwilę po.
Przeszedłem wtedy fabułę 2x i znalazłem jeden błąd, walizka leciała za gościem a nie w jego ręce
A drugi jak wpadłem przez wypadek pomiędzy słupy na autostradzie i nie mogłem
  • Odpowiedz
@MePix: musisz być ślepy jak nie widziałeś innych bugów. Przejrzyj sobie listę błędów jakie naprawiono w pierwszym patchu, samych błędów w głównych misjach naprawili wtedy kilkadziesiąt. W wersji na premierę główne postacie t-poseowały w głównych misjach fabularnych bo nie mieli przypisanych animacji.
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: tak to jest jak się ogląda kompilacje bugów na yt, cierpi się na ojkofibie i próbuje wyciągać wnioski. Grałem na pc na premierę i miałem 2-3 sytuację gdy tekstury się dziwnie mieniły, poza tym zero bugów, czy crashy.
  • Odpowiedz
@MePix mógłby grać i na Xbox 360. jeśli CD projekt wydał na dana konsole to chyba można oczekiwać że będzie działać? czy to za duże wymagania?

zacząłem grać w czerwcu i nadal są bugi xd
  • Odpowiedz
@MePix: Grałem w to ścierwo na premiere. Dla was bugi graficzne to najgorsze?
Martwe #!$%@? miasto, nic do roboty. Brak balansu, #!$%@? animacje. Nie istniejące AI przeciwników.
I ja słysze że gra była spoko. Ten sam typ ludzi co twierdzi że diablo4 to zajebista gra, opluć to za mało.
  • Odpowiedz
@Skyworld: Nie popłacz się czasem, mi grało się znakomicie, ukończyłem grę 4x i zamierzam jeszcze raz czy dwa.
Grałem na premierę przez kilka dni bez przerwy i nie płakałem jak Ty dziś
  • Odpowiedz
@MePix:

nie płakałem jak Ty dziś

To tylko świadczy o twoim braku gustu i tym że coraz więcej ludzi lubi jak ich developerzy gier ruchają w dupe. Cóż. good for you

grę 4x i zamierzam jeszcze raz czy dwa.

A ukończ i se jeszcze nawet 5 razy.
  • Odpowiedz
@MePix:

więcej ludzi lubi jak ich developerzy gier ruchają w dupe


Kiedyś studio za wypuszczenie gry w takim stanie by poszło z torbami, obecnie ludzie dziękują za #!$%@?ą grę. Zazdroszczę tym którzy potrafili sie przy tym dobrze bawić.
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: gracze to w większości mało wymagające gównojady. #!$%@?, że widać gołym okiem pół fabuły wycięte a to co zostało jest płytkie i zrobione pod Reevsa, połowa skilli nie działa, misje są okrojone bo masę obiecanych mechanik nie ma, ruch uliczny jak #!$%@? w pacmanie, policja używa czaru teleportacja, exploity takie, że najsłabszym pistoletem można ostatniego bosa jednym strzałem zabić...
Ważne, że sejwa nie #!$%@?ło w kosmos i gra się
  • Odpowiedz