Wpis z mikrobloga

Kolejny tydzień, kolejne nowości w NTFY ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zobacz nasze propozycje na ten tydzień dla poszczególnych diet:
➡Dieta Proactive: NOWOŚĆ Puszysty maślany omlet z parmezanem i pomidorami, rukola z oliwkami (poniedziałkowe śniadanie)
➡Dieta Keto: NOWOŚĆ Puszyste migdałowe donuty z musem borówkowym, keto bita śmietana (wtorkowe śniadanie)
➡Dieta Daily: NOWOŚĆ Bieszczadzkie placki ziemniaczane z kiszoną kapustą i boczkiem, letnia sałatka ze śmietaną (wtorkowa kolacja)
➡Dieta Light LG&DF: NOWOŚĆ Stek z wędzonego tofu z karmelizowaną cebulką, puree ziemniaczane z koperkiem, duszona młoda kapusta (środowy obiad)
➡Dieta Foodie: NOWOŚĆ Indyk w kremowym sosie z włoskiego sera capreggio, pomidorowe tagliatelle, blanszowana fasolka szparagowa z pangrattato (czwartkowy obiad)
➡Dieta 100% Vegan: NOWOŚĆ Wegański pudding chlebowy z morelami, masło orzechowe crunchy, arbuz (piątkowe śniadanie)
➡Dieta Veggy: NOWOŚĆ Śródziemnomorska sałatka z sorgo, serem halloumi, oliwkami i prażonymi pestkami, aromatyczny dressing z miodem (sobotnia kolacja)
➡Dieta Foodie: NOWOŚĆ Chałka z konfiturą różaną i kruszonką z białą czekoladą, jogurt śmietankowy, morele (sobotnie śniadanie)
➡Dieta Veggy: NOWOŚĆ Ziołowe pulpeciki z tofu, sos pomidorowy z bakłażanem, cytrynowy makaron z bazylią (niedzielny obiad)

Przypominamy także o #promocja dla Wykopków:
Wystarczy, że przy finalizowaniu zamówienia na stronie https://ntfy.pl/konfigurator wpiszecie kod WYKOP8 , a cena Waszej diety spadnie o 8%. Kod promocyjny działać będzie do końca lipca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cateringdietetyczny #dieta #promocja #ntfy #jedzenie #odchudzanie #ciekawostki
NiceToFit_You - Kolejny tydzień, kolejne nowości w NTFY ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zobacz nasze pro...

źródło: menu

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Nice_To_Fit_You: u mnie Np jest to spowodowane tym, że może jestem dziwny ale nie lubię sosów, wiec fajnie byłoby wiedzieć ile mniej kcal wpada. Biorę sałatki z sosami ale sosów nie jem. Ciekawe ilu takich jak ja jest. A sos daje dziewczynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz