Wpis z mikrobloga

@zaiebalimirower Powodzenia, poczekaj na dokładne wyniki. Może to przypadek w którym da się wyciąć zmianę nowotworową i rokowania będą dobre. Narazie jesteś na początkowej drodze w diagnozowaniu i leczeniu. Wiadomo że może być różnie ale żegnanie się że światem możesz jeszcze zostawić na później. Są rózne przypadki oraz każdy organizm innaczej reaguje na leczenie. Trzymam kciuki za Ciebie i za to żebyś z nami jeszcze długo mirkował. Trzymaj się!!!
  • Odpowiedz
  • 1
@zaiebalimirower zdrowia! Rak to nie wyrok i da się go zwalczyć! () a nawet z nim założyć rodzine i cieszyć się życiem jakkolwiek długo to jeszcze bedzie
  • Odpowiedz
@zaiebalimirower: co Cie pchnelo do badan, stan zdrowia zaczal sie pogarszac i zaczales to zauwazac czy badanie kontrolne i poszlo jak domino?
Ja wiem ze tutaj Mirki i Mirabelki, ale Trzymaj sie Byku, to nie koniec świata(przynajmniej nie na ta chwile), zdaje sb sprawe ze Twoj swiat sie zawalil i psu w dupe wsjo, ale jesli masz dla kogo i dla czego ciagnac to wszystko dalej to nic nie zostaje jak
  • Odpowiedz
Właśnie wróciłem z konsultacji onkologicznej, babka powiedziała że z usg raczej wygląda to na grasiczaka aczkolwiek ze względu na łagodne objawy raczej to łagodna jego odmiana ale nic na pewno puki nie ma próbki. Jutro tomograf, po jutrze konsultacja w kolejnym szpitalu i pobranie próbki najprawdopodobniej.
  • Odpowiedz
@ruszcz: Jak dowiedziałem się to po wyjściu z poradni ręce mi się trzęsły i byłem wurwiony na cały świat. Później ciśnienie zeszło, teraz jestem po prostu przygnębiony że całe życie sam i teraz to.
  • Odpowiedz
@zaiebalimirower spokojnie Miras, ja też usłyszałem w marcu że mam złośliwego mięsaka. Totalna załamka i świat w gruzach. Wycięli mi to a że nie było przerzutów to usłyszałem że po wszystkim i jestem zdrowy. teraz tylko kontrola co jakiś czas i tyle. Jak to mówi mój ojciec: umrzeć to nie jest taka prosta sprawa :D
  • Odpowiedz