Wpis z mikrobloga

Wśród sportowców ciężko o takiego chada jak Piotr Żyła.

Gość miał dość p0lki to #!$%@?ł kongo i pozdro.

Żona na kolanach prosiła o powrót, w mediach odwalała msze i modły by tylko wrócił - ona czeka!

Nawet po rozwodzie i po tym jak Żyła ogarnął sobie nową dupe, to ex dalej wzdychała i czekała.

Pewnie czeka do dziś.

Gdyby tylko Lewy i Stoch byli jak Żyła.

#p0lka #backpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 8
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami: żona Żyły samego Piotra miała w dupie, powiedzmy sobie szczerze, rozumem ani wyglądem to on nie grzeszy.
Jego żonce objawiła się wizja braku pieniędzy i koniec lansowania się na garbie Żyły... ot cała historia
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami to norma, studnia pieniędzy wyschła i kobieta #!$%@?ła szczudła ze swoim życiem.

Mnie zapewniła, że do więzienia wsadzi. Ja złożyłem pozew o podział majątku a ona o to, że próbowałem ją zabić bo jej adwokatka jej powiedziała, że do aresztu trafie i podział się nie odbędzie. I to tylko jedna z dwudziestu takich sytuacji. Już nie wspomnę, że ugodowo chciałem 45 tys, ale jej adwokat załatwiła mi 68 tys xd.
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami to to nic, klasyką jest jak taki adwokat jeszcze przy kliencie straszy ciebie przed salą rozpraw, ze cie załatwi itp, kumpel z tym samym adwokatem miał przeboje. Najlepsze jak matka moich dzieci zaczęła mi mówić, że nie zobacze dzieci, znienawidza mnie i tak dalej a zupełnie obcy gość do mnie "spokojnie, to standard".
  • Odpowiedz