Wpis z mikrobloga

Są tu jakieś Mireczki które wyhodowały w jakiś sposób zarost? Mam 29 lat i 0 zarostu na mordzie. Jestem w miarę przystojny tak bym powiedzial bez zarostu 5/10. Jakby doszedł zarost w tym wieku uważam że dostaje z automatu 8/10. Niestety większość lasek pociąga zarost, są takie które lubią jak jest gładko ale to może jakiś mały promil... Nic nigdy nie próbowałem ale chyba czas zacząć czegoś szukać albo iść na jakiś przeszczep. Mam trochę bródki i wąsów ale to i tak gole bo wygląda tragicznie. Tym bardziej zyskał bym bo kolor mojego zarostu jest ciemny. Ja sam jestem ciemnym blondynem.. Pomógł komuś minoxidil? w ogóle przez lata swojego życia wyzbylem się wielu kompleksów a obecnie najbardziej mnie to gryzie bo nie czuje się męsko. Większość ludzi mówi mi że czas się dla mnie zatrzymał itp że wyglądam na 20 lat... Tragedia dla faceta takie "komplementy". Oddziałowuje też to na pracę i karierę bo każdy widzi we mnie dzieciaka..
#uroda #przegryw #zarost #broda #zdrowie
  • 12
@asdfiksowy: nie słuchaj się przygłupów, którzy ci proponują przyjmowanie hormonów farmakologicznie. Zrób swój research, sprawdź skutki uboczne, przeciwwskazania. Sam mam #minoxbeards i polecam, ale z głową. Picrel połowa zalecanej dzienniej dawki minoxidilu, 56 tygodni przyjmowania.
CXLV - @asdfiksowy: nie słuchaj się przygłupów, którzy ci proponują przyjmowanie horm...

źródło: n8trllsfzsx51

Pobierz
@dexter-morgan: ale ja nigdy nie chodzilem na silke a kazdy mi mowi ze mam atletyczna sylwetke - szerokie barki/plecy, wypelniona klata i waskie biodra.. Zawsze w sumie uwazalem ze jakbym poszedl na silownie to mam geny do tego i bym mial super estetyczna sylwetke bez wiekszego wysilku.
@dexter-morgan: watppie, tym bardziej ze brat starszy tez ma problemy z zarostem (ale przynajmniej jakiś posiada). Nie wiem jak to bylo z dziadkami ale ojciec ma normalny, dziadek od strony matki tez mial normalny, nie wiem jak z dziadziem od strony ojca. Ale chyba i tak sprawdze poziom teścia