Wpis z mikrobloga

@SpokojnyLudzik rozmawialiśmy już o tym kilka razy ;)

Wyobrażasz sobie Photoshopa, VLC, GMaila, konto w banku albo jakikolwiek inny program lub usługę, które domyślnie wszystkie opcje mają wyłączone?

Nie ma takich programów, ani usług - wszystko co wychodzi na rynek dla użytkowników jest już wstępnie skonfigurowane z włączonymi domyślnymi opcjami, które potem ewentualnie można dostosować od siebie i własne preferencje.

Nawet Linux tak ma, chociaż wiadomo, że Windows czy MacOS są znacznie
@WykopX: no wiem wiem... - a mógłbyś zrobić np. "ukrywacza" dla np. strony OLX? Ukrywanie aukcji, którymi nie jest się zainteresowanym, aby nie trzeba było na nie ponownie patrzeć w przyszłości. Coś jak mirkoukrywacz...
@WykopX: w sumie nic... ale ta opcja ukrywania wpisów / komentarzy / (ew. aukcji) jest świetna, aż się prosi, aby i w innych miejscach była taka opcja, no ale jak nie to nie... po prostu czasem bym z niej skorzystał. To musiałaby być oddzielna wtyczka... np. "OLX X... Blank" ( ͡ ͜ʖ ͡)
@SpokojnyLudzik jak przeniose Mirkoukrywacz z userscriptu do rozszerzenia (w zasadzie trzeba będzie go napisac na nowo) to wtedy można pomyśleć o robieniu wtyczek do OLX, Allegro itp.

A czemu nie chcesz sam zrobic Mrikoukrywacza dla OLX? Przecież masz kod Wykop XS dostepny, moglbys go pozmieniać żeby działał na OLX-ie i opublikowac wlasna wersje Userscripta dla innych :)
Fajnie byłoby jakby Blank i Normalna wersja były zawsze aktualizowane w jednym czasie


@SpokojnyLudzik: Naprawdę nie mam już siły za każdym razem powtarzać się pisząc to samo.
https://wykop.pl/wpis/70936673/nowosc-wykop-x-blank-kilka-osob-notorycznie-marudz

rzucę Ci piątaka na kawę ;)

Panie, za tyle pieniędzy to napiszę skrypt do ukrywania rzeczy na OLX i może jeszcze umyję Ci okna i wypiorę dywan?
Co ja zrobię z taką ilością gotówki potem? Nie będę wiedział na co to wydać...