Wpis z mikrobloga

@Eptu: W Niemczech, Francji czy Danii mnóstwo osób pasjonuje się piłką ręczną. W Danii jest ona nawet sportem narodowym. W USA tak jak wspomniałeś, ogromną popularność basseball albo football amerykański. W Walii jarają się rugby. No ale Polaczek ma to do siebie, że on tylko narzeka jak jego pradziad, dziad i stary. Przeszło w genach. Jak coś pięknego uda się osiągnąć, to Ci wyjedzie, że wuj z tym, bo nożną ogląda
@Lambo994: Oczywiście, że nie ma co się przejmować, sam od piłki wolę choćby skoki narciarskie czy narciarstwo alpejskie, po prostu bardziej mnie interesują i tyle.
  • 1
Ci ludzie są teraz z nami w pokoju?XD. To fani siatkówki mają ciągły ból dupy o piłkę nożną, na odwrót to prawdziwa rzadkość


@Tessadija: Po części masz rację. Jak przejrzysz sobie mój profil to znajdziesz nawet komentarz gdzie pisałem coś podobnego - że byłem siatkarskim świrem, ale jakiś czas temu wymiksowałem się z tego towarzystwa, bo już miałem dość tych bóldupiących ludzi za każdym razem piszących coś o piłce nożnej, nie
@nn1upl ale to #!$%@? część z was wychodzicie na tag #mecz i piszecie swoje wysrywy o siatkówce, która większość #!$%@? obchodzi, przecież każdy wie, że tag #mecz to 99.9% to piłka nożna, a nie jakieś przebijanie piłki przez siatkę
  • 4
ale to #!$%@? część z was wychodzicie na tag #mecz i piszecie swoje wysrywy o siatkówce, która większość #!$%@? obchodzi, przecież każdy wie, że tag #mecz to 99.9% to piłka nożna, a nie jakieś przebijanie piłki przez siatkę


@Dominek: To dokładnie tak jak zjeby które wchodzą na tag #siatkowka i #!$%@?ą te swoje wysrywy, że to nikogo nie obchodzi, ale jak potem wchodzisz na profil to się okazuje, że tak ich
@nn1upl: tak się doczepię, że zrobienie takiego wpisu, że nikogo ten sport nie obchodzi trwa z kilkanaście sekund i nie odbiera praktycznie nic z życia, nawet zrobienie tego wpisu zajęło Ci więcej czasu, ale też nic Ci z życia nie ubyło.