Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie #!$%@?? Ubrania, jakiś debil kiedyś uznał jaka płeć może się ubierać w jakie ubrania, a jak ubierzesz się w złe to jest to społecznie nieakceptowane. Teraz już powoli granica się zaciera i normalnie możesz dymać w rurkach tak oo, a wyobraź sobie co było 40 lat temu. Jak chłop miał węższe spodnie, kolorowy t shirt albo kolorowe skarpetki to wielkie #!$%@? zdziwienie, uuu jak możesz takie coś nosić, co ty zbychu męskich nie było hehe co ty za babę się chcesz przebierać coo, może ty w środku jesteś baba uga buga albo ty chłopców lubisz co hahaha ugabuga i spadający kawałek mielonego spod wąsa. Ubranie to ubranie, warstwa wierzchnia, która chroni nasze ciało nie wiem przed zimnem, przed słońcem, przed tym żebyśmy nie latali z gołym dupskiem. A tu wielkie poruszenie że ktoś ubrał to czy sramto, nie masz kwa własnego życia że się czyimś ubraniem interesujesz? Mam dosyć życia dla innych, a tak żeby janusz spod 3 nie pomyślał se czego, mam jedno życie i będę żyć i ubierać się po swojemu i se kupię takie buty i jak mi się zachce to nawet fisznety na rękę a jak masz problem to możesz mnie w moją wygolona dupę pocałować ooo.
I odpowiadając na powyższe pytania to nie, tak, tak, między innymi FAAAKJUU NA WAS KONFORMIŚCI ∩╮ᵔ∩╮

I ten szejn pl dajcie mi bonus za reklamę na skiety coo (,)

#lgbt #przegryw #feels #ubrania #buty #shein ##!$%@? #mozenawet #comingout
Wanzey - Wiecie co mnie #!$%@?? Ubrania, jakiś debil kiedyś uznał jaka płeć może się ...

źródło: COSPEDZIOL

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 4
@Niedobry: @Valfoutre Niby tak ale nie gitara bo spróbuj to wytłumaczyć starym albo innym bo zacznie sie #!$%@?. Uuu masz 27 lat zachowuj się na swój wiek bla bla czyli bądź jak każdy inny zgorzkniały polak i szukaj se koszuli jeansów jak janusz. Albo uu co ty mówisz ty se chyba jaja robisz ee nie kwa właśnie bym se najchętniej poobcinał. To choroba przez ciebie mówi to jest hit
  • Odpowiedz
@Wanzey: No niestety. Zawsze powtarzam ze w tym kraju: "Trzeba miec jaja zeby byc innym...".

#!$%@?. Ale juz za mojego zywota duzy przeskok mentalu nastapil jednak. Idealnie nie jest ale z drugiej strony... Gdzie jest... Ehhh.
  • Odpowiedz
  • 1
@Niedobry: Musi wymrzeć stare pokolenia polaków, jak obecni 20/30 latkowie staną się zgredami to dorośnie pokolenie które ma zupełnie inny mindset ale my tych dni już nie doczekamy ()
  • Odpowiedz
@Wanzey: Chcesz albo nie, ubranie zawsze miało i uwaga, zawsze będzie mieć mocny kontekst społeczny czyli jak Cię widzą tak Cie piszą i naprawdę nikt nie jest od tego wolny.

Gx
  • Odpowiedz