Wpis z mikrobloga

Bawi mnie ta stosunkowo nowa tendencja do nagłaśniania różnych działań konfederacji. Tak jak wcześniej była zupełna cisza w jakichkolwiek mediach mimo rosnącego poparcia, tak teraz wojenka Po PiS ustała, a cała uwaga została skupiona na konfederacji.

Nie zgadzam się pod wieloma względami z Konfederacją. Jestem na przeciwnym biegunie światopoglądowym. Ich podejście do gospodarki w formie komedii jest rozczarowujące. Jednak ta partia, jako jedyna, w swoich głosowaniach do tej pory nie realizowała agendy WEF. Dla mnie to dość znaczące, choć może i to im się zmieni. Ale tego póki co NIE WIEM. W kwestiach naprawdę ważnych, kształtujących naszą codzienność (aborcja to nie codzienność, a osoby LGBT nie są systemowo dyskryminowane, co najwyżej społeczeństwo nie darzy ich sympatią) wszystkie partie od Pisu, przez Lewicę na platformie kończąc, głosują tak samo i za każdym razem ograniczają nasze prawa coraz bardziej.

PO i PiS piją tą samą wódkę, poza kamerami sobie dowcipkują, a oficjalnie skaczą sobie do gardeł. Po co? Żeby podzielić Polaków. Wszak Polacy już od wieków są podzieleni, zaczynając od Białych i Czerwonych. Co my, jako obywatele możemy zrobić mając świadomość ich działania? Podzielić ich. Polityków. Utrudnić im maksymalnie wszelkie współprace, koalicje. Wszyscy w koalicję nie wejdą. Więc bardzo mnie raduje informacja, że do stołu dochodzi trzecia partia z coraz to większym poparciem.

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

#polityka #konfederacja #wybory #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpodludzi
  • 8
@Schwarzenberger to idz zagłosuj na PiS skoro i tak nie ma żadnej roznicy. Albo na platformę, bo przecież lepsi zachodni propagandyści niż polscy. Ani jedni ani drudzy nie mają na uwadze dobrostanu Polski
Tak jak wcześniej była zupełna cisza w jakichkolwiek mediach mimo rosnącego poparcia, tak teraz wojenka Po PiS ustała, a cała uwaga została skupiona na konfederacji.


@Kentish: na PiS nadal jest nagonka (ale nie przez konfiarzy oczywiście, oni wola w KO). A konfederacja mimo że są równie twardym elektoratem to może przynajmniej komuś jeszcze się przemówi do rozsądku
Ani jedni ani drudzy nie mają na uwadze dobrostanu Polski


@Kentish: ale już spadochroniarze z pisu i kukiza, czy dawni LPRowcy mają xD o, albo negacjoniści wojny którzy też na listach się znaleźli, trzeba mieć chyba 15 lat żeby w takie rzeczy wierzyć