Wpis z mikrobloga

Oczywiście, feministyczne aktywiszcza musiały dorzucić swoje trzy grosze na temat różnicy wieku między Julią a jej eks przy okazji akcji w Poznaniu i wcisnąć temat tego strasznego groomingu.

https://www.facebook.com/AnnaTessOfficial/posts/751418230322069

Poznałem w liceum i na studiach wiele dziewczyn, które były z facetami starszymi od siebie o 10+ lat, nawet moja była dziewczyna pochwaliła mi się, że miała relacje z dwoma typami starszymi o około 15 lat!
Ani ona, ani inne nie widziały w tym nic dziwnego i zawsze padał ten sam argument - rówieśnicy są dla nich "niedojrzali", a one same przy każdej okazji lgnęły do starszego towarzystwa. Zresztą faceci tych dziewczyn to nie byli jacyś podstarzali biznesmeni i mistrzowie manipulacji, tylko zwykłe Mirki - jeden był jakimś wuefistą, inny kierowcą czy pracownikiem magazynu, a dla kilku z nich to był nawet pierwszy związek.

Ale to na pewno było tak, że to ten podły facet owijał sobie biedną dziewczynę wokół palca, przecież nie mogło być inaczej...

#grooming #feminizm #poznan #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #bekazlewactwa
KAPITAN_P0LSKA - Oczywiście, feministyczne aktywiszcza musiały dorzucić swoje trzy gr...

źródło: grooming

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Na Mirko też miałeś mnóstwo wypowiedzi od facetów sugerujących, że w sumie laska sobie winna/ coś z nią nie tak, że się że starszymi umawia.


@venomik:

Zauważ różnice

Feministki piszą że mogła być OFIARA w tych relacjach że starszymi

Na Mirko pisza że byla WINNA że była w relacjach że starszymi

To nie to samo ;)
  • Odpowiedz
To nie to samo ;)


@graf_zero: Spójrz na to tak:
- feministki wszędzie chcą widzieć winę mężczyzn, więc jak ogarnęły różnice wieku to pisza o tym, że to wina toksycznej męskości i dziewczyna jest jej ofiarą
- przegrywa chcą wszędzie widzieć winę kobiet, więc jak ogarnęły różnice wieku to zaczęły się insynuacje, że sama jest sobie (częściowo) winna zadając się starszymi facetami.

Niby przeciwne strony, a podobne odchyły.
  • Odpowiedz
@KAPITAN_P0LSKA: kolejna która próbuje zrzucić winę na mężczyzn za to co jej się nie podoba ( za menopauze też). Ale to nie jest kwestia poglądów, tylko 20 letnia kobieta zawsze będzie bardziej atrakcyjna niż pościanowe feminiszcze bo ma mały przebieg i nie jest psychicznie rozwalona przez całe stado typów z którymi miała Ons. Nawet pod względem kandydatki na matkę lepiej wziąć młodszą niż starszą.
  • Odpowiedz
Na Mirko też miałeś mnóstwo wypowiedzi od facetów sugerujących, że w sumie laska sobie winna/ coś z nią nie tak, że się że starszymi umawia.


@venomik: osobiście uważam, że zarówno z laskami lecącymi na starszych, jak i starszymi facetami gustującymi w małolatach jest coś nie tak, ale nie każdy taki związek to wychowywanie sobie dziecka przez dorosłego faceta - a feministki próbują taką narrację wciskać przy każdej okazji.
  • Odpowiedz
@KAPITAN_P0LSKA: Powiem tak - nie tylko feministki. A właściwie uważam, że u kobiet feminizm nie ma tytaj nic do rzeczy.
Spotykałem się kiedyś z dziewczyną, która była znacznie młodsza ode mnie. Różnica wieku była większa niż u komentowanej tutaj pary.
I każda kobieta, niezależnie od poglądów społecznych, patrzyła na to bardzo, bardzo negatywnie. I takie też obserwacje miałem w swoim życiu, juz nawet #!$%@?ąc od mojego kilkumiesięcznego związku. Więc bardziej zrzucam
  • Odpowiedz
@venomik: jest tak jak mówisz, u wszystkich kobiet występuje ten mechanizm niechęci w takich przypadkach, ale to feministki tą niechęć racjonalizują, dodając do każdego przypadku takiego związku filozofię ofiary i oprawcy. Tak samo jak racjonalizują zwykłe dyskryminowanie mężczyzn jako "pozytywną" dyskryminację i coś potrzebnego, tak i tutaj z ich strony zwykła niechęć do facetów posiadających młodsze partnerki jest ukryta pod płaszczykiem troski o dobro nieświadomych dzieci.
  • Odpowiedz
@KAPITAN_P0LSKA: Hmm... racjonalizują obie strony, bo i ta 'prawa' mówi o wychowywaniu sobie żony, o różnych poziomach emocjonalnych, itp. Ale masz rację, że feministyczna część przykłada do tego sporą porcję bardzo złych etykiet - zwłaszcza oprawcy i ofiary, osoby wykorzystującej i wykorzystywanej.
Co ciekawe ja mam wśród bliskich znajomych (jak na mnie, introwertyka) osobę z poglądami bardzo po lewej stronie. Bardzo bardzo, zwłaszcza społecznie. Pogadałem chwilę z nią na temat mojej
  • Odpowiedz
Feministki piszą że mogła być OFIARA w tych relacjach że starszymi


Na Mirko pisza że byla WINNA że była w relacjach że starszymi


@graf_zero: no takie trolle jak okcydencki to np. wykoncypowali że winna jest Julia gdyż "odeszła" od Mikołaja
  • Odpowiedz