Wpis z mikrobloga

" Kierujący autem w moczu miał 2,6 promila alkoholu. Z naszych ustaleń, konfrontowanych z wynikami badań, wynika, że osoba, która wcześniej prowadziła, była trzeźwa. Do zamiany doszło 1300 m przed miejscem zdarzenia, kilkadziesiąt sekund przed wypadkiem - podkreślił Prokurator Rafał Babiński."

Potrzymaj mi piwo i pa tera xD

#krakow #wypadek #peretti
  • 50
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: no jak to nie xD zapytałaś, czy się przesiedli i trzeźwy zginął, czy wysiadł z samochodu i żyje. no to wkleiłem ci informacje z prokuratury, że z 4 trupów, tylko 1 był trzeźwy i to ten, który się zamienił.
  • Odpowiedz
@Hasz5g: Ja wszystko rozumiem, ale że ten jeden trzeźwy typ nie miał na tyle mózgu chociaż, żeby po prostu nie jechać z nimi dalej to ja #!$%@?ę xD
  • Odpowiedz
@Hasz5g: No tak sie własnie zastanawiałem, że skoro tam jeden był trzeźwy to czemu on nie prowadzil... o kurła to teraz juz wyjepało karuzele spier*** w kosmos...
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol chodziło mi o to że przy badaniu denata stezenie w moczu może się inaczej utrzymywać, niż we krwi, która podlega dość szybko po ustaniu krążenia zmianom (choć tu mieli pacjenta od razu do badania zaraz po wypadku, to nie powinno mieć znaczenia)
  • Odpowiedz