Wpis z mikrobloga

@NijuGMD: I stratę 10x więcej w innych bo biorą spadochroniarę pisowską która głosowała za całym socjalem i ogólnie popierała ich politykę? Przecież to całkiem nieopłacalne. Nadal nie rozumiem tego wyboru, przecież wiadome jest że wyborcy Konfy będą mieli z nią duży problem.

Jedyne co to pokazuje jest to że Kaczyński nie weźmie SP albo przynajmniej ich części na listy w wyborach więc są próby ewakuacji. Gdyby faktycznie była ideowa i się
@Hymenajos: Tyle że neuropkiem nie jestem tylko wyborcą Konfy. Tak czy inaczej na nich zagłosuje bo jako jedyni mają poprawny pogląd na to co wg mnie jest najważniejsze (zatrzymanie imigracji do Polski) ale też dlatego chciałbym żeby uzyskali dobry wynik.

To co podałem to hiperbola ale nie rozumiem jak można myśleć że przyjęcie pisowskiej spadochroniary która głosowała e.g. za zabraniem immunitetu Braunowi ma miec pozytywny lub chociaż neutralny wpływ. Raczej większość
Ja, czekający aż Konfa usunie Siarkowską z listy wyborczej, bo wyborcy jednak nie chcą jej tam widzieć:


@look997: ci "wyborcy" to chyba głównie tylko ty. Zobacz sobie listę ludzi, którzy plusują wpisy l3stko w obronie siarkowskiej xD
@Hymenajos: Co sondaże mają do tego, że partia sie na każdym kroku kompromituje? Tym gorzej o ich wyborcach będzie świadczyć że mimo tego wszystkiego wciąż się w tym błocie babrają xD