Wpis z mikrobloga

@Lefty: 6ako i z 5zł do wygrania 16 xD To trzeba byc wykopkiem, to juz lepiej dać 2 jakies btsy, albo over 2.5. Wieksza szansa bedzie i do wyjecia wiecej
  • Odpowiedz
  • 0
@Jechanka: lol many mnie wyzywa od wykopków i mówi, żeby stawiać btsy XDDD w #!$%@? większa szansa rzeczywiście
a z tą wygraną to właśnie o to chodzi w słowie "kulka". Dzisiaj z 5 na 15, a jak wejdzie to jutro czy kiedy tam będzie okazja z 15 na 30 itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@Adams_zgr: kiedyś tak właśnie próbowałem, ale dosłownie za każdym razem jak postawiłem under 3,5 to w pierwszej połowie padały 3 bramki, a w drugiej jeszcze więcej xd ale no to też dobrze brać pod uwagę
  • Odpowiedz
@Jechanka: Chyba nie rozumiesz idei tej "zabawy", bo to dokładnie w taki sposób trzeba traktować. Poza tym możesz sam pokazać nam tutaj jak się na btsach zarabia skoro to większa szansa
  • Odpowiedz
  • 0
@Kolarzino: Hm generalnie to staram się wybierać spotkania z pierwszych lig / pucharów (z ominięciem cypru i grecji, bo tam u nich to jakiś kosmos jest zawsze) i najczęściej wybieram mecze w których gra przynajmniej jedna "lepsza" drużyna, a jak już upatrzę kilka takich spotkań to sprawdzam jak wyglądały ostatnie mecze tych drużyn i jeśli chociaż jedna z nich jest w gazie to stawiam.
Koniec końców nie nazwałbym tego strategią tylko
  • Odpowiedz
@Lefty: Ja gram 4-5 zdarzeń za 5 zł i raz wygram 30-40 a potem przegram i tak w kółko. Ale po ostatnim tygodniu to jestem na plusie jakieś 4 dychy w ciągu dwóch lat. Zabawa i tyle choć jak widzę że gość postawił tysiąc a wygrał 30 tysięcy. Mózg w kawałkach.
  • Odpowiedz
@Lefty: wiadomix, że to tylko zabawa i każdy może grać jak chce. W końcu to twoje 5zł. Kibicuję żebyś ci to szło, no ale te overki 1.5 to słaba rzecz jest. Sam jak trochę tak pograsz, to zobaczysz, że prędzej wejdzie pojedyńczy mecz po kursie 3,5 niż takie ako
  • Odpowiedz
  • 0
@Elijahu: No ja właśnie gram trochę już i mam dokładnie odwrotne doświadczenia xd zacząłem swoją przygodę od stawiania na pojedyncze mecze i praktycznie nic nie szło, a od kiedy zacząłem grać overki (albo z rzadka underki) to mam skuteczność trafionych zdarzeń na poziomie ~77-80%.
Żeby mieć kurs 3,5 na jednym meczu (co w sumie wczoraj też zrobiłem i zaraz dodam o tym post, ale udało się ogromnym fuksem i dzięki temu,
  • Odpowiedz