Wpis z mikrobloga

Od momentu gdy przestałem palić fajki pewnego dnia w południe, po kilku godzinach czułem się jak totalne gówno, ale przetrzymałem. Nie sądziłem że najgorsze miało dopiero nadejsć.
Pierwszy dzień horror, lepiej zamknąć się w domu na 10 spustów i nie wychodzić. Nastrój zniszczony, nerwowość, na granicy agresji.
Dzień drugi, rozmazany obraz, uporczywy ból głowy, rozkojarzenie potworne. Światłowstręt. Trochę mniej nerwowości, ale nadal. Wiłem się po łóżku z bólu przez kilka godzin.
Dzień trzeci, nadal ból głowy, obraz rozmazany już nieco mniej, ale tym razem losowe bóle mięśni raz po raz przeszywały moje ciało. Bardzo chciało mi się pić, więc piłem dużo wody. Bardzo dużo. Już nieco spokojniej tym razem, mniej nerwowości. Nie wychodziłem z łóżka, ale już się po nim nie wiłem z bólu.
Dzień czwarty, bóle głowy ustały, ale nadal czułem się rozkojarzony, randomowe spięcia mięsni trochę osłabły, zaczałem więcej jeść, byłem głodny. Nerwowość powiedzmy zmalała o 50%
Dzień piąty mięśnie przestały dostawać skurczów, ból głowy minął, powoli wracała koncentracja i pamięć, nadal bardzo chciało mi się pić i jeść.
Dzień szósty, pragnienie pozostało na lekko podwyższonym poziomie, wróciła koncentracja tak do poziomu 80%, apetyt delikatnie zmalał. Temperament wrócił do normy i byłem o wiele spokojniejszy.
Dzień siódmy, koncentracja wróciła, podwyższony apetyt został. Totalny spokój ducha.

Po drugim tygodniu czułem się znacznie lepiej, jedzenie zaczęło mi bardziej smakować, moje myślenie było ostrzejsze niż przed dniem pierwszym.

Wróciłem do kurzenia po 4 miesięcach, bo totalnie #!$%@? z ziomkami odruchowo sięgnąłem po szluga XDDD

Tym razem jednak wiem co mnie czeka i wcale nie jest to niemożliwe, wystarczy się odpowiednio przygotować, zagryźć zęby i ognia. Już mi to niestraszne, więc niebawem będzie attempt nr 2. Bo da się. To tylko jeden tydzień.

Życzcie powodzenia!

#papierosy #zdrowie #gownowpis

PS Pomogła mi wtedy muzyczka.

#muzyka #muzykaelektroniczna
nirvikalpasamadhi - Od momentu gdy przestałem palić fajki pewnego dnia w południe, po...
  • 3
  • Odpowiedz