Wpis z mikrobloga

Jeszcze wczoraj neuropki m.in. @graf_zero przekonywały mnie i innych że pani Joanna była w ciężkim stanie ze względu na wywołanie poronienia i wymagała jak najszybciej wizyty na SOR-ze i ratowania życia a policjanci przeszkadzali lekarzom.
A to fragment dzisiejszego wywiadu z panią Joanną. Obecna osobowość dominująca tej pani twierdzi że żadnego problemu po zażyciu tabletek nie było i sobie piła wino i oglądała netflixa gdy do drzwi zadzwonili policjanci.
#polityka #aborcja #bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy #neuropa
Pobierz
źródło: 44121
  • 15
@Thorkill: Musisz do niej napisać i doradzić, że jak przeżywa traume to, żeby pod żadnym pozorem nie piła dwóch kieliszków wina i nie próbowała oglądać serialów. To tylko dyskredytuje prawdziwość tej traumy w oczach wykopków.

W sumie to się dziwie dlaczego wśród biedy intelektualnej przeżywanie traumy w sposób wracania do nawyków czy reszty schematów postępowania jest szykanowane. Właściwie to własnie z powodu biedy intelektualnej, ale to jest często pojawiające się myślenie.
żadnego zagrożenia nie było,


@graf_zero: Przecież wyjaśniałem to w tamtej dyskusji. Zagrożeniem dla życia pani Joanny była sama pani Joanna, a dokładnie jedna z jej osobowości. Nie zorientowałeś się że ona jest trochę jak Bob i Leiland z serialu Twin Peaks Lyncha?
Musisz do niej napisać i doradzić, że jak przeżywa traume


@NonOmnisMoriar: Przecież w moim wpisie chodzi o narracje TVN i opozycji i ich kłamstwa w tej sprawie. To w tym reportażu TVN przedstawiono to tak jakby pani Joanna była w ciężkim stanie (krwawienie itp) a policja zamiast ją ratować to interesowała się laptopem. Opozycja i tutaj neuropki to podchwyciły. Jak się okazuje było to kłamstwo, pani Joanna twierdzi że nic jej
@Thorkill: Przecież w samym wywiadzie masz słowa Pani Joanny, które mówią, że jednak jej coś było, a dodatkowo słowa jej lekarza psychiatry z 112, który potwierdził, że planuje samobójstwo. W dalszym ciągu mój post jest na temat, bo chciałeś umniejszyć jej cięzki stan przez to, że sobie wypiła kieliszek wina i oglądała netflixa.
u gdzie się kryła ta osobowość?


@graf_zero: W głowie i ma ich tam dużo więcej.

umniejszyć jej cięzki stan

@NonOmnisMoriar: Psychiczny. Ciężki stan psychiczny to zupełnie coś innego w procedurach ratownictwa medycznego niż ciężki stan fizyczny. Więc nie udawaj że nie wiesz o co chodzi.
Bagiety?


@graf_zero: Przecież tez to wczoraj wyjaśniałem. Policja zabezpiecza potencjalnego samobójce czyli sprawdza czy nie ma przy sobie narzędzi i środków farmaceutycznych którymi moze sobie lub innym zrobić krzywdę, a następnie przewozi we wskazane przez lekarzy miejsce. Zwykle jest to szpital psychiatryczny. Tam lekarze odbierają taką osobę i od tego momentu oni biorą za nią odpowiedzialność. Tak więc rola policji w sprawach samobójców to zadania zabezpieczająco-eskortowe. Tutaj jeszcze doszła na polecenie
Policja zabezpiecza potencjalnego samobójce czyli sprawdza czy nie ma przy sobie narzędzi środków farmaceutycznych którymi moze sobie lub innym zrobić krzywdę, a następnie przewozi we wskazane przez lekarzy miejsce.


@Thorkill: No to w pierwszym miejscu gdzie policja spotkała sie z lekarzami/ratownikami powinna powiedzieć dziękuję i usiąść na ławeczce.

A co oni zrobili?

Oni wezwali drugi patrol żeby wyjaśnił niespolegliwą załogę szpitala.

NIL - "prawa pacjenta zostały złamane"
Rzecznik praw pacjenta -
Oni wezwali drugi patrol


@graf_zero: To też było wczoraj wyjaśnione na konferencji. Drugi patrol został wezwany żeby ją przeszukać. Składał się z policjantek.

NIL - "prawa pacjenta zostały złamane"

Rzecznik praw pacjenta - "prawa pacjenta zostały złamane"

Rzecznik praw obywatelskich - "prawa pacjenta zostaly złamane"


Ocenianie spraw na podstawie fałszywych reportaży TVN kończy się kompromitacjami instytucji publicznych. Mam nadzieje że to ludzi z tych instytucji czegoś nauczy. Kwestia tego wyroku sądu
To też było wczoraj wyjaśnione na konferencji. Drugi patrol został wezwany żeby ją przeszukać. Składał się z policjantek.


@Thorkill: No ale po co?

Na jakiej podstawie było to przeszukanie? Posiadała jakieś zakazane środki? Była o coś podejrzana?

Może tak ciebie przeszukać?
Na jakiej podstawie było to przeszukanie? Posiadała jakieś zakazane środki? Była o coś podejrzana?

Powtarzasz się. Te to wyjaśniałem. Była podejrzana o możliwość zrobienia sobie i innym krzywdy ze względu na stan w jakim się znajdowała. Stąd przeszukanie pod kątem posiadania niebiezpiecznych przedmiotów i np. narkotyków albo środków psychotropowych.

Może tak ciebie przeszukać?


@graf_zero: Mój kolega miał rewizja osobista na odprawie na lotnisku. No i co świat się skończył? Ile ty
@Thorkill:
NIL - "prawa pacjenta zostały złamane"
Rzecznik praw pacjenta - "prawa pacjenta zostały złamane"
Rzecznik praw obywatelskich - "prawa pacjenta zostały złamane"
wyrok sądu - "prawa pacjenta zostały złamane"

skompromitowana policja zmieniająca 2 razy oświadczenie czyli 3 wersje - "wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią chłopaki"