Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że Ravgora zabiły gigantyczne długi a nie żadna depresja czy tam choroba dwubiegunowa. Co to za życie jak masz setki tysięcy zadłużenia i wiesz, że nie dasz rady tego nigdy spłacić a komornik ci wszystko zabierać będzie już do końca żywota swego marnego? Póki zarabiał siano dobre to jakoś nie narzekał na zdrowie. Kłopoty psychiczne się zaczęły równo z upadkiem kariery na youtube. Tyle w temacie!
#ravgor #wapniak #przegryw #tychy #depresja #danielmagical #patostreamy #youtube #polskiyoutube
  • 40
  • Odpowiedz
@razem: no tak. mówił, że stawiał wszystkim znajomym wycieczki, żarcie w knajpach, drogie prezenty a potem tego żałował :D pamiętam, że Dawid Ozdoba robił podobnie - jeździł autem po całej Polsce i rozdawał przypadkowym ludziom haj$ ;D
  • Odpowiedz
@MILIARDER_007: znaczy depresję to on miał już w #!$%@? dawno a ten kredyt to miał być pewnie plastrem na nią. Kiedyś był filmik tego całego kumpla jego od pranków Wapniaka i on tam skomentował sytuację Ravgora że mentalnie pozostał na poziomie nastolatka, kumpluje się z gimbusami (z laskami sporo młodszymi też podobno), że #!$%@? kasę nie mając jej, że nie potrafi ogarniać finansów itd. a jak mu kanał jebnął to kombinował
  • Odpowiedz
@De_Fault: idealnie wyjaśniłeś. Ravgor był po prostu głupi... Widziałem kiedyś pojedynek jego z Wapniakiem na kanale MATURA TO BZDURA. nawet nie będę komentować jaki to był pogrom ze strony Wapniaka...
  • Odpowiedz
mentalnie pozostał na poziomie nastolatka, kumpluje się z gimbusami (z laskami sporo młodszymi też podobno),


@De_Fault: czytałem również takie komentarze na YT i nie dziwi mnie to wcale. Ravgor był cringowym człowiekiem....
  • Odpowiedz
idealnie wyjaśniłeś. Ravgor był po prostu głupi...


@MILIARDER_007: Ja śledziłem typa od jego początków na yt. Nie powiedziałbym że koleś był głupi. Bardziej nieogarnięty życiowo po prostu. Miał drugi kanał taki osobisty i sporo gadał o sobie. Nie pamiętam już za bardzo ale tam widać ewidentnie brak ojca i wzorców. Depresje miał już podobno w szkole jak się nabijali z jego odstających uszów (które potem sobie zoperował). Koleś zawsze był smutny,
  • Odpowiedz