Wpis z mikrobloga

#siatkowka dawno nie było wniosków także dzisiaj proszę:
- całkiem dobrze zagrywamy i to jest nasza siła, mamy dobry bilans pomiędzy brutalną siła, a skrótami i flotem. Możemy tym zniszczyć dowolnego rywala
- środek to kopalnia punktów, dzisiaj 10/16 w ataku, chciałoby się więcej gry przy Kochanowskim
- środek to kopalnia punktów, ale najpierw trzeba sobie dograć - każdy przyjmujący dzisiaj zakrwawił, było sporo baboli i przechodzących
- nie będę się znęcał nad liczbami Leona i Kurka, ale obaj mogą zagrać lepiej. Przy Bartoszu były w tym ataku błędy w krótkim odstępie czasu przez co dostał zmianę. Braku zmiany dla Leona nie rozumiem, chociaż do drugiej linii
- Kaczmarek całym tym zgrupowaniem pokazuje, że warto było na niego postawić
- Janusz dzisiaj gubił jakość, nie pomagał za bardzo Leonowi, ale ostatecznie zagrał i tak dużo dużo lepiej od jego vis a vis z Brazylii
- doskonały Pan Siatkarz Aleksander Śliwka, przyjmujący Zaksy rozwiązał to co trudne i wygrał nam ten mecz, blok widmo w pierwszym secie też w sumie ważny xd
- o Zatorskim nie chce się wypowiadać, ale przynajmniej coś dzisiaj obronił
- szkoda, że cały mecz przeklaskał Fornal, bo myślałem, że to on jest pierwszym zmiennikiem w naszym zespole, rolę zadaniowca prawdopodobnie przejął Bednorz
- najbardziej z dzisiejszego meczu podobał mi się nasz BLOK, nie daliśmy się prosto obijać, zamurowaliśmy lewe skrzydło, coś tam poblokowaliśmy Alana
- dalej problemem jest brak wyłączenia z gry atakującego rywali, to jest nasz chroniczny problem za czasów Grbicia, dzisiaj Alan Souza był jedynym jasnym punktem Brazylii i my tego długimi fragmentami nie potrafiliśmy zatrzymać
- organizacja kontry była u nas na różnym poziomie, parę kontr nam prosto pouciekało w partii pierwszej i drugiej, wzorowo z kolei działała asekuracja pod blokiem
- blok-obrona dalej z nastawieniem na blok, ale raczej dzisiaj nie było tak, że wpadały nam proste piłki, a to się chwali, w obronie byliśmy na pewno ofiarni
  • 8
  • Odpowiedz
- Kaczmarek całym tym zgrupowaniem pokazuje, że warto było na niego postawić


@vasos: Tak? 7/2 29% skuteczności. Dramatu nie było ale czy to taka rewelacja? Tak średnio bym powiedział.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ice_Glaze: ja miałem na stronie fivb 2/6 i raczej dobre wrażenie. Przy tym co zaczął ładować w blok Kurek to Kaczmarek troszkę poszanował tę piłkę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ice_Glaze: przy tym co dzisiaj widziałem na naszym skrzydle to 2/7 bez błędów jest do zaakceptowania. Jakby grał lepiej to pewnie by Grbić do Kurka nie wrócił w trzecim secie, wydaje mi się, że w trzecim secie to po wejściu niczego nie skończył, a te dwie piłki to z drugiego seta.
  • Odpowiedz
  • 0
@czarny_matt94: miałem wrażenie, że Leon dostawał parę piłek za niskich z czego na przykład pojawił się jeden blok w 3. secie. Generalnie nie czułem na tej linii pewności, ale to pewnie było też spowodowane tym, że Leon dzisiaj ni #!$%@? nie pomagał Januszowi i się biedak męczył w tym ataku.
  • Odpowiedz
@vasos siatkowka w obecnej formie jest bezlitosna dla graczy z kwadratu. Przy meczach z dobrym przeciwnikiem nie ma czasu na zmiany, najczęściej pojawiają się one gdy set jest przegrany i wynik odjechał. Jednak dziś czekałem na zmianę Leona... i nawet wyjątkowo był na to czas no i się nie doczekałem... szkoda.
ogólnie mecz dobry.
Największy minus który widzę obecnie w kadrze to to że Amerykanie wydają się być całościowo lepiej ułożeni
  • Odpowiedz
  • 0
@rocamoya: ja bym powiedział, że na pewno bym zapomniał o tym meczu przez nas przegranym 0:3 w Rotterdamie, bo jednak u nas brakowało ważnych graczy jak Śliwka i Janusz. Myślę, że w porównaniu z Amerykanami mamy lepszą zagrywkę i lepszy środek, a przede wszystkim większą moc w ataku co powinni uskuteczniać Leon z Kurkiem. Ja jestem ciekawy co by było w takim nieformalnym rewanżu, ale bardziej przeczuwam nasz finał z
  • Odpowiedz