Wpis z mikrobloga

  • 0
@xyz_xyz: Nie, raczej się nie odkręca. Tu masz link do tego co kupowałem i jest więcej zdjęć: https://pl.aliexpress.com/item/1005005321308732.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.11.26601c24k6Eo1v&gatewayAdapt=glo2pol
Już od jakiegoś czasu myślałem kupić taki filtr bo mam wysuszoną skórę po prysznicach a czytałem trochę opinii osób, które coś takiego założyły, że skóra i włosy są dużo lepsze po takiej przefiltrowanej wodzie. No i do tego dochodzi kwestia kamienia, który się osadza po kabinie prysznicowej.
Co do tego modelu to nie
  • 0
@Jarek_P: W opisie niby jest 50000 litrów. Inne filtry podobnej wielkości, np z polskich sklepów miały w parametrach skuteczność do 5000 litrów. Ja mieszkam w mieszkaniu więc nic znacznie większego nie zmieszcze.
@kerri: Czytałeś w ogóle opis tego co kupiłeś? Tam nie ma nic o twardej wodzie. Przecież to jest jakiś filtr węglowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@gato: Coś tam o ochronie skóry i usuwaniu zanieczyszczeń co chyba jest powiązane z twardą wodą ale rzeczywiście nic o twardej wodzie nie ma. Zamawiałem go z 3 miesiące temu więc może coś w opisie zmienili albo po prostu źle przeczytałem.