Wpis z mikrobloga

Wpis jeszcze raz, bo moderacji oraz urażonemu konfederacie nie spodobało się jedno określenie. Serdecznie polecam poniższą pozycję. Po pierwsze — rewelacyjna biografia Korwin-Mikkego. Najlepsza na rynku, bo wychodzona, wypracowana. Co więcej — z ogromnym wkładem, pod nazwiskiem jego czy jego aktualnej (!) żony. Mocne smaczki dotyczące romansów, dzieci (w tym Kory). Jest o Piwlerze przejmującym władzę, jest o utracie kolejnych partii przez samego JKMa.

Ponadto książka super opisuje problem męski wśród elektoratu. Mocno, na faktach i twardych danych, rozpisuje inceli. Ze zrozumieniem, nie z pogardą. Ale i krytyką tam, gdzie jest konieczna.

Cała pozycja wspaniale obnaża konfederatów z ich hipokryzji. I robi to słowami i wypowiedziami samych działaczy — byłych (!) i obecnych (!!!). Uważam, że to świetna książka, którą warto przeczytać przed wyborami. Zalecam ją przede wszystkim elektoratowi tej partii (nie wyznawcom — ci zaatakują książkę, zanim nawet podniosą ją z półki).

Autorowi gratuluję fajnych efektów ciężkiej pracy, bo książka ewidentnie wychodzona przez lata. Z samym Korwinem on tam zalicza z kilkanaście spotkań.


#konfederacja #ksiazka #bekazprawakow #jkm #korwin #polityka #4konserwy #neuropa
Pobierz Abaddon84 - Wpis jeszcze raz, bo moderacji oraz urażonemu konfederacie nie spodobało ...
źródło: Chlopcy
  • 6
@Abaddon84: jestem w trakcie czytania i mogę potwierdzić - bardzo dużo smaczków. O niektórych wiedziałem, inne mnie zaskoczyły (np. że Korwin ma siostrę i jest to normalna, zdrowa na umyśle kobita której strasznie wstyd za brata).

Jedną czerwoną flagę wyłapałem, gdzieś tam autor wplótł zdanie: "skrajne poglądy Korwina, jak postulat niskich podatków..."
No sorry, Korwin ma milion skrajnych poglądów ale akurat postulat niskich podatków nie jest niczym skrajnym.