Wpis z mikrobloga

Potężny inwestor oraz baron naftowy Byszczoch tym razem zakupił akcje twórców gry GTA - "Take-Two Interactive". Twierdzi, że w ciągu 2-3 lat osiągnie zysk 100%. Czy uda mu się rozwalić bank i zostać multimilionerem? Nie będzie już musiał robić patostrimów i da spokój wyniszczonemu doszczętnie Tajfunowi?
#bystrzak #bystrzaktv #danielmagical #patostreamy #forex #gielda #pieniadze #inwestycje #inwestowanie #gtav #gta #gtaonline #baron24 #tajfun #parobek
MILIARDER_007 - Potężny inwestor oraz baron naftowy Byszczoch tym razem zakupił akcje...

źródło: byszczoch

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@djlaska: ja od jakiegoś czasu się bawie w giełdę i zainwestowanie w take two akcje nie jest złym pomysłem jak się dużo wpuści, ale ja wole w surowce inwestować bo to lepszy i szybszy zysk. A że na świecie teraz się bardzo dużo dzieje to i czasem dzięki iranowi coś tam dobrego zarobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@89macko: jak w 2019 były akcje w zatoce omiańskiej to ropa szybko poszła w górę i mogło się zarobić. Czy na węglu przez krótką chwilę bodajże w zeszłym roku i na paliwie nuklearnym. Tak samo teraz lub jak był kryzys w usa i dolar za 5 zł był ( ͡° ͜ʖ ͡°). No pozdro pozdro, nic nie muszę publikować bo to robię tylko dla zabawy i nie
  • Odpowiedz
@djlaska: @Anunnaki jako miłośnik giełdy przestrzegę kolegów po fachu: trzy lata temu dokładnie takie same wypowiedzi latały odnośnie cyberpunka. Jeżeli nie pamiętacie jak się to skończyło, to rzućcie okiem na koniec 2020 roku, jak na morde poleciały akcje redów
  • Odpowiedz
@lagomorph: a kiedy poleciały? W momencie premiery. Bo wszystko grali pod premierę - ta sama sytuacja jest na Take Two. Ja nie mam wątpliwości, że gdy pokażą pierwszy zwiastun, akcje polecą tudemun ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zresztą każdy, kto choć trochę interesował się giełdą wiedział, że CD Projekt był przegrzany i już nawet ulica mówiła o tych akcjach.
  • Odpowiedz