Wpis z mikrobloga

@szatkownica: Weź pod uwagę to,że jak różowa nie ćwiczy to nie musi oznaczać,że jest jakaś ulana.Poza tym są aspekty wizualne które lepiej wyglądają na mężczyźnie niż kobiecie np.Umięśniony mężczyzna wygląda lepiej niż umięśniona kobieta.Ta laska ma górę normalną,ale uda są tak napuchnięte,że to wygląda jakby pokąsał ją rój pszczół
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: No dobra przyznaję, poleciałam trochę ze skrajności w skrajność. Chodzi o to, że dużo osób się doszukuje tutaj samych niedoskonałości zamiast pomyśleć, że hej, pewnie sporo czasu i pracy poświęciła na wyrzeźbienie figury to cisną, że wygląda jakby była chora czy coś takiego, no, ale wiem, faceci nie lubią umięśnionych nóg, mój były też był przeciw jak trenowałam i mówiłam że chciałabym nabrać masy mięśniowej xd coś w tym jest,
  • Odpowiedz
@szatkownica Dokładnie, tutaj chodzi o dymorfizm płciowy -- atrakcyjne są odmienne cechy wyglądu. Przykładowo kobietom podobają się szerokie bary u faceta, a mężczyznom szerokie bioderka u kobiet -- a więc to czego sami nie mają. Jak dla mnie dziewczyna ze zdjęcia uczyniła się nieatrakcyjną z powodu nóg, ma nogi jak umięśniony facet co jest aseksualne. Większość mężczyzn preferuje kobiety szczupłe ale nie przećwiczone.
  • Odpowiedz