Wpis z mikrobloga

Specjalnie dla was typowanie eksperta, który ogląda prawie każdą galę mma (ksw, fen, babilon, bellator, ufc, afn, aca, pfl, każda freakowa gala i wiele więcej)

Piotr "Edzio" Bylina vs Kornel "Koro" Regel - Stawiam na Koro, który wg. trenujących go osób jest utalentowany, co zresztą było widać po walce z Rybą. Ponadto Koro wniesie do walki o wiele większą liczbę kilogramów.

Aleksandr "Sasha" Muzheiko vs Dawid Malczyński, - Sasha jest w sztosie treningowym, trenuje już od dawna + widać, że potrafi się bić, Malczyński nie będzie miał łatwej przeprawy, może się to skończyć nawet przed czasem.

Michał "Wampir" Pasternak vs Paweł "Księżniczka" Tyburski - Księżniczka zdecydowanie wygra te walkę, widać u niego, że te ciosy są zdecydowanie bardziej techniczne, lepiej je wyprowadza. Pasternak ma już swoje lata, w wieku 39 lat zawodnicy zazwyczaj są już ostro wyeksploatowani i ich umiejętności są znacznie niższe niż kiedyś. Już w pierwszej rundzie z Szeligą coś nie grało, jeżeli w tej walce pierwsza runda będzie wyglądać tak samo, to ta walka może się szybko skończyć.

Piotr "Świr" Świerczewski vs Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk - W dara wystarczy agresywnie wejść i to Świr w tej walce zrobi.

Dominik "Jaxu" Jax vs Adrian "Medusa" Salamon - Raczej Medusa, chociaż jeżeli Jaxu poprowadzi mądrze walkę, to może być różnie, wiele także zależy od tego, jak zapaśniczo poradzi sobie Medusa, ale jestem pewny, że jak go zdoła obalić, to raczej poddanie wejdzie szybko, Medusa posiada fioletowy pas jak M. Malczyński, ale po jego ostatniej walce na prime mma widać, że jest on zdecydowanie bardziej zasłużony.

Piotr "Tybori" Tyburski vs Tomasz "Zadyma" Gromadzki - Nie wiem jak walczy drugi z braci Tyburskich, ale patrząc po ich wspólnych treningach, to stójkowo bardzo nie odstaje, a parter ma ponoć lepszy, Zadyma za to w parterze może mieć problemy, na jego korzyść działa cardio, które na pewno w tej walce będzie miał mocniejsze, jednak i tak stawiam, że Tybori będzie w stanie go wypunktować.

Olga "Nanami Chan" Sałacka vs Elizabeth "Lizi" Anorue - Lizi coś tam potrafi, a debiutujące dziewczyny zazwyczaj walczą słabo, stąd ten typ.

Jose "Josef Bratan" Simao vs Kuba Nowaczkiewicz, - To będzie walka parter vs stójka, strzelam jednak, że Josef go ustrzeli, ma dobre warunki fizyczne i Nowaczkiewicz może mieć problem utrzymać go w parterze, jeżeli cokolwiek się nauczył od czasu ostatniej walki.

Filip "Filipek" Marcinek vs Marcin Dubiel - Dubiel raczej pewniak, nie widzę zagrożenia ze strony Filipka, ten ambiwalentny dzieciak, jak sam o sobie mówi przegrał z Sobotą dwie rundy, ale sędziowie dali walkę na jego stronę, w każdej walce pokazuje się ze słabej strony, a Dubiel po prostu w jego walce wejdzie z cepami, może go nawet nie znokautować, ale jak pośle na deski go ze dwa razy to jest po walce.

Alberto "Alberto" Simao Jakub "Kubańczyk" Flas - Według mnie Kubańczyk jest przereklamowany, ale te walkę powinien wygrać, ma jakieś tam doświadczenie w k1, mocno kopie, a walka ma być w dużych rękawicach, więc raczej nie ma co na nokaut się nastawiać, ale wypunktować Alberto jak najbardziej może.
#famemma
  • 17
@Djuk94: ja uważam że Dubiel może zepsuć kupony, w żadnej walce nic nie pokazał w stójce, zero techniki. Także dla mnie ta walka to 50/50, bo Filipek widać że coś tam boksował, ale nie ma talentu do tego sportu, przez co też prezentuje się marnie
@nammah: podkreślam że Filipek jest słaby, ale nie widzę walki dubiela w której prezentował jakiś wyższy poziom w stójce niż Filipek w swoich walkach, dlatego dla mnie to dalej 50/50, ewentualnie ze wskazaniem na Dubiela, ponieważ mam wrażenie że Filipek po mocnych uderzeniach od przeciwnika traci głowę w walce
@Djuk94 przeczytałem do "już w pierwszej rundzie z szeliga coś nie gralo". Stary, przecież ta pierwsza runda to była tak zaplanowana i praktycznie każdy w ten sposób walczy ze sterydami, dając się im wypompować.
@filixcastellano: Oczywiście, że przegra walkę, Pasternak jest przeceniany, zwłaszcza w stójce. Gdyby to było mma, to stawiałbym na Pasternaka.
@Savvv Stary, wiadomo. Tak samo jak walka z Maciejem Różańskim, 3 pierwsze rundy go badał, aby w dwóch kolejnych wygrać, co prawda skutkowało to przegraną 48:47, ale plan Mirka wykonał.
@czarek-zak Ale on nie musi prezentować wysokiego poziomu stójkowego, aby wygrać z Filipkiem. Wystarczy, że będzie go szarżował, Filipek przed Karasiem nie
@Djuk94: sorry ale MMA nie oglądasz albo oglądasz i nie rozumiesz. Albo ci friki w głowie namieszały. Bo w tej grze są poziomy i to że tyburski się dobrze prezentuje z ferrarim czy kimstam to nie ma w ogóle znaczenia do tego jak się będzie prezentował z normalnym zawodnikiem. A Pasternak chociażby ostatnia walkę z Kowalskim toczyl w stójce i myślę że i Kowalski i Pasternak tyburskiego to zjadają na śniadanie.
@czarek-zak: No nie wytrzymał tlenowo tyburski, ale miał swoje momenty, gdy trafiał czysto. Jednak zlekceważyłem trochę wytrzymałość na ciosy Pasternaka, on tylko raz w karierze był znokautowany i jest strasznie twardym gościem nadal pomimo już dużego wieku.