Wpis z mikrobloga

Widziałem tu wielu hejterów Carrionera. Pora na logiczne argumenty dla waszej bluepillowej emocjonalnej, i urojonej rzeczywistości. Od teraz zamierzam tutaj pilnować by nie były powielane pomówienia i manipulacje przeciwko Carrionerowi. Ciekawe, czy podejmiecie sie dyskusji

#carrioner #redpill #youtube
  • 35
  • Odpowiedz
@FuckGodPL: Boxdel to wygryw życiowy, który ma miliony kasy na koncie, zajebiście prosperującą firmę, jeździ dobrymi furami, jest topką youtuba i może pukać tyle lasek ile ty w życiu na ulicy nie widziales. A ty i carrioner siedzicie w piwnicy xDD
  • Odpowiedz
Bo bombel to zdradziecka osoba co wykorzystała dobroczynność Carrionera. Zwykły przegrw bez kszty honoru. Widać, że boli cie status Carrionera że tak na niego siadasz


@FuckGodPL: jeszcze niedawno tego przegrywa bez honoru prosiłeś by pomógł ci wpłynąć na YT by odblokowali monetyzację na filmiki, więc jak widać ten status musi być bardzo niski, na poziomie gurala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie jestem Carrionerem sekciarzu Gromkopierdłowa i Żetoniarza


@FuckGodPL: Sekciarzu carrionera, nie jestem od żadnego gromkopierdłowa nie jestem od żadnego żentoniarza, ale jak już piszesz o tym pierwszym. To carrioner słowny facet który nie rzuca słów na wiatr w końcu wypłacił mu tego liścia czy mądrzej o tym nie wspomnieć? Tak naprawdę jedynymi osobami które można obwiniać za to, że posądzają carrionera o multikonta których nie ma rzekomo jesteś tylko i wyłącznie
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: Carrioner mówił że mu sprzeda liścia, jak go gdzies spotka np. na pyrkonie. A nie że będzie go śledził przegrywie. Ty musisz mieć zajawkę na stalkowanie skoro od razu ci to do głowy przyszło przegrywie. I multikont nie ma, ale ty o nich gadasz i bardzo dobrze wiesz o jakiego Żetoniarza chodzi. Takiego z czarnożółtą szmatą na mordzie. Wiem o tym i siejesz tu jego propagande by reszte idiotów twojego
  • Odpowiedz
@FuckGodPL: Czyli rozumiem, że ten liść jest następną cwaniacką zagrywką która nigdy nie będzie miała miejsca, ale carrioner musiał się popisywać niczym osiedlowy dres. Oczywiście, że ma bo sam je wielokrotnie pokazywał i chwalił się co na nich robi jeszcze kilka lat temu jak jego widzem byłem, tak tysiące osób się wybiły bo wąsacz to Mr.Beast drugi pod względem popularności. Nie posiadam discorda przegrywie
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: no to daj mi dowód, że ma skoro tak twierdzisz. A jak przeglądalem twoje wypowiedzi, to dokładnie te same argumenty co ten Michałem showupiarz #!$%@? masz, więc nie zdziwi mnie, jak jesteś jego sekciarzem tutaj
  • Odpowiedz
@FuckGodPL: Ja przeglądam twoje wypowiedzi i piszesz 1:1 tak samo jak Carrioner chcesz to się możemy tak do usranej śmierci przepychać jak gówno w kiblu. Jakiego dowodu ty niby oczekujesz w momencie kiedy dane sytuacje miały miejsce kilka lat temu a chłop usuwa filmy swoje na bieżąco lub są mu usuwane co ty myślisz, że ktoś prowadzi dyskografię jego wypowiedzi nie ośmieszaj się.
  • Odpowiedz
@qwe_: nie jestem Carrionerem sekciarzu Gromkopierdłowa i Żetoniarza.


@FuckGodPL: czemu uciekasz od odpowiedzi na moje stwierdzenia? Jeszcze niedawno błagałeś Boxdela by ci pomógł bo masz demonetyzację na YT i nie masz na chleb
  • Odpowiedz
@FuckGodPL: Co to za argument o graniu na giełdzie. Grać na giełdzie to można i za 200zl, wiesz jaki ma bilans? Druga sprawa - YouTube w przypadku takich zasięgów to nie praca, ciężko praca nazwać coś z czego nie wyciśnie się nawet minimalnej xddd
  • Odpowiedz