Wpis z mikrobloga

Widziałem tu wielu hejterów Carrionera. Pora na logiczne argumenty dla waszej bluepillowej emocjonalnej, i urojonej rzeczywistości. Od teraz zamierzam tutaj pilnować by nie były powielane pomówienia i manipulacje przeciwko Carrionerowi. Ciekawe, czy podejmiecie sie dyskusji

#carrioner #redpill #youtube
  • 35
  • Odpowiedz
@FuckGodPL: To, że ktoś wyjaśnia carrionera (celowo z małej bo na szacunek sobie trzeba zasłużyć) nie oznacza iż ktokolwiek tutaj jest hejterem, nie używaj słów których nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
@FuckGodPL: podejmuję dyskusję - Carrioner to przegryw, który całe dnie gra w gry komputerowe, nie ma pracy, nie ma pieniędzy. Prawdziwy Chad dzisiejszych czasów, każda kobieta by takiego chciała mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: ty jesteś ze sekty, widziałem jak propagujesz fałszywe informacje Żetoniarza że niby ma jakieś multikonta, z których miał wypisywać. Z takimi psychofanami Gromkopierdłowa, ktorzy za wszelką cene chcą zdyskredytować Carrionera nie ma sensu przegrywie
  • Odpowiedz
  • 0
@qwe_: jakie masz dowody? Ma pracę, streamuje i gra na giełdzie. Nie musi siedzieć całymi dniami w jakiejś biedronce, może robić co chce i co mu się podoba, ale dla przegrywa, co musi chodzić do normalnej roboty takie coś jest nie do pomyslenia. Informatycy to też przegrywy, bo siedzą na dupie i zarabiają 20 tysiecy będąc w domu?
  • Odpowiedz
@FuckGodPL: Jak już chcesz wiedzieć tego waszego ''gromkopierdłowa'' czy jak go tam stara na obiad woła też uważam za debila. To miała być dyskusja nie jechanie wyuczonymi formułkami więc się zdecyduj
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: ale skoro #!$%@? o multikontach urujonych, których nie ma i gdzie zarzucają Carrionerowi schizofreniczne rzeczy, że niby komuś pisał, to niemal napewno jesteś od Żetoniarza zwanego też Szmatławcem, więc dalej należysz do jego sekty przegrywie
  • Odpowiedz
jakie masz dowody? Ma pracę, streamuje i gra na giełdzie.


@FuckGodPL: Jesli za jego pracę uznamy siedzenie całymi dniami na streamie, robienie filmów, których nikt nie ogląda i zgarnianie za to jakichś marnych groszy - to tak, to jest jego praca. Co do gry na giełdzie to też małe kwoty i mały zarobek.

Dowody to niech pokaże, że ma mieszkanie na własność a nie wynajmuje, bo jak na razie to udowadnia,
  • Odpowiedz
  • 0
@qwe_: jak ktoś kodzi w domu jako informatyk i zarabia 20k a siedzi ciągle w domu z tego powodu to też jest przegryw? Ty nawet logicznie myśleć nie potrafisz
  • Odpowiedz
@FuckGodPL: Ale poza pracą stać go by gdzieś wyjść, pojechać na wczasy, kupić sobie co będzie mu się podobało. Widzisz tę różnicę czy robisz carrionera z logiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Carrioner na jedyne wakacje jakie pojechał to do prokuratury jak OMZKiR zgłosił i musiał się tłumaczyć ze swoich glupich wypowiedzi
  • Odpowiedz
@FuckGodPL: To nie jest absolutnie żadna propaganda a moje własne zdanie ukształtowane na podstawie pewnych dość rzetelnych przesłanek o których już wcześniej pisałem bo nie ma aż takich przypadków, że ktoś 1:1 robi wszystko jak dana osoba (przynajmniej tego uczą na czymś co się nazywa studia kryminalistyczne). W ogóle tak z ciekawości od czego ta ksywa per żetoniarz?
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: bardzo dobrze wiesz przegrywie. Takie twoje studia kryminalistyczne, że wszedzie widzisz multikonta. Wszedzie gdzie soie tylko nie obrócisz. Ja bym to nazwał manią prześladowczą, albo najwidoczniej jesteś tak głupi że wierzysz Żetoniarzowi-Szmatławcowi na słowo
  • Odpowiedz
@FuckGodPL:

Takie twoje studia kryminalistyczne, że wszedzie widzisz multikonta

Tak no wyobraź sobie, że tam zakres materiału był znacznie większy jak zajęcia w prosektorium, nie no wszędzie w lodówce oraz pod teledyskami Britney Spears go nie ma.

soie

Już ci pisałem wcześniej nie denerwuj się bo błędy robisz

bardzo dobrze wiesz

No właśnie nie, i w pensie mam twoje urojenia dla tego taki duży
  • Odpowiedz
nieraz jeździł np na Fame mma przegrywie, ale to ty sobie dopowiadaj rzeczy jak jakiś bluepill żyjący w sfałśzowanej rzeczywistości


@FuckGodPL: hahah, jeden raz pojechał na FAME, gdzie chciał kogoś tam wyjaśnić (chyba Spysińskiego), ale mu nie dali dojść do mikrofonu bo uznali, że jest niespełna rozumu. Na tym się jego przygoda podróżnicza zakończyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@qwe_: Bo bombel to zdradziecka osoba co wykorzystała dobroczynność Carrionera. Zwykły przegrw bez kszty honoru. Widać, że boli cie status Carrionera że tak na niego siadasz
  • Odpowiedz