Wpis z mikrobloga

@Mistrszzz: jak ktoś ma depresję/dwubiegunowość/inną chorobe psychiczną to w przypadku takiego ataku psychozy nie myslisz logiczne, jedyne co masz w głowie to zabić sie żeby przestać cierpieć. To taki instynkt. Nie ma to nic wspólnego z egoizmem.
  • Odpowiedz
@Cernold: jeśli był poza psychozą to nie chciał się zabić to czemu miał to zrobic? Nie rozumiesz na czym polega taka choroba i piszesz takie wysrywy ehh.
  • Odpowiedz
@Mistrszzz: "trochę nie ogarniasz" co ty porównujesz? Ktoś kto jest chory psychicznie i ma silną ochotę się zabić to nie myśli o niczym innym jak "ZABIĆ SIĘ, ŚMIERĆ, KONIEC CIERPIENIA". Towarzyszy temu ogromny ból psychiczny. Nie jesteś w stanie tego pojąć.
  • Odpowiedz
@guguszp: to się idzie do psychiatry. Tak samo jak się źle czujesz za kółkiem to się zatrzymujesz odpowiednio wcześniej. Wystarczy minimum odpowiedzialności i myślenia o innych. Typ mógł komuś zrujnować życie i w dupie mam co on sobie myślał i czy cierpiał. Nie ma prawa narażać innych, a jeśli czuje że coś mu #!$%@? to jest dorosły. Dorośli ludzie przede wszystkim idą do psychiatry a jeszcze bardziej nie narażają w żaden
  • Odpowiedz
to się idzie do psychiatry.


@Mistrszzz: typie, on się leczył u psychiatrów i terapeutów od kilkunastu lat. Ty myślisz, że wzięcie "cudownego leku" sprawia, że magicznie zdrowiejesz? On próbował tyle lat i choroba go pokonała. Jakbyś doświadczył czegoś takiego jak on to byś zrozumiał. Teraz nie ma sensu z tobą rozmawiać.
  • Odpowiedz
@guguszp: czyli skoro mam raka i jestem nieuleczalnie chory to wg Ciebie mam moralne prawo stwarzać zagrożenie dla osób postprnnych? Bo mi źle xd? Wez się chłopie zastanów czasami nad tym co piszesz
  • Odpowiedz
@Mistrszzz: gościu, lepiej ty się zastanów co piszesz. Wymagasz od osób z problemami psychicznymi trzeźwego myślenia? Serio? Jak widzisz np alkoholika w cugu to siadasz naprzeciwko niego i mówisz mu "idź na odwyk bo stwarzasz niebezpieczeństwo itp" i dziwisz się że Cię nie słucha tylko pije dalej? Twoja logika jest #!$%@? mocno.
Nie życzę żebyś kiedykolwiek miał okazję żyć z osobą z problemami psychicznymi, ale może wtedy byś cokolwiek zrozumiał.
  • Odpowiedz