Wpis z mikrobloga

Duży szacunek dla pana Kamila, który miał jaja otwarcie wytknąć, jakie konkretnie grupy od razu rzuciły się, żeby żerować na trupach dla swojej politycznej korzyści, manipulując i szerząc kłamstwa.

Na wykopie podobnie - na wieść o tragedii i że sprawcę można w jakikolwiek sposób powiązać z Konfederacją (choć nie ma żadnego dowodu, że Konfederację popierał, skoro kandydował w wyborach dawno temu w czasach, gdy konfa nawet nie istniała, a w 2020 ponoć głosował na Żółtka, który też nigdy członkiem Konfederacji nie był), neuropki natychmiast otworzyli szampana i zaczęli walić konia, bo może uda się zbić trochę z tych słynnych 16%, przez które nie mogą spać w nocy od jakiegoś czasu. Ohydne, polityczne szakale.

Teraz liczę na to, że może Łoczdog Polska jakiś list poparcia dla OMZRiK napisze, w końcu padają ofiarą straszliwego "hejtu" xDD

#poznan #neuropa #konfederacja
Pobierz
źródło: temp_file6257310929091683238
  • 23
choć nie ma żadnego dowodu, że Konfederację popierał, skoro kandydował w wyborach dawno temu w czasach, gdy konfa nawet nie istniała


@Emes91 ja gdzieś się spotkałam z opisem, że kandydował z partii Korwina i w nawiasie dzisiejsza konfederacja także tego ¯_(ツ)_/¯
na wieść o tragedii i że sprawcę można w jakikolwiek sposób powiązać z Konfederacją (choć nie ma żadnego dowodu, że Konfederację popierał, skoro kandydował w wyborach dawno temu w czasach, gdy konfa nawet nie istniała

@Emes91: Fajnie tylko ze ty teraz sam manipulujesz. Był na liście partii korwin w 2015, która razem z ruchem narodowym oraz konfederacją korony pl brauna stanowi dziś konfederację. Więc w sumie sam zaprzeczasz sens wypowiedzi którą
Lewica tańczy na grobach i chce zbijać kapitał polityczny na śmierci i tragedii ludzkiej? Spodziewałem się tego, najwięksi hipokryci bez kręgosłupa moralnego, którzy pierwsi wysłaliby do obozów swoich przeciwników politycznych. Prawica często pierredoli głupoty i to jest fakt niezaprzeczalny, ale najwięcej życzeń śmierci oraz mordowania przeciwników nie widzę ze strony prawicowej, tylko właśnie lewicowej, która życzy tego prawakom, podli, chorzy ludzie przepełnieni nienawiścią, fanatycy i nic więcej.
@grubson234567 No i? Masz problemy z logicznym myśleniem? W jaki sposób to, że kandydował OSIEM lat temu z listy JEDNEJ z partii, które tworzą dziś Konfederację, jest DOWODEM na to, że TERAZ ją popierał? Słowa-klucze ci nawet napisałem dużymi literami. Co za nieudolne wykręcenie kota ogonem.

Część korwinistów odwróciła się od Korwina, gdy ten poszedł w sojusz z narodowcami. Takie osoby często potem kierowały się w stronę takich postaci jak Żółtek. Wiele
@Emes91: Tak ją popierał, że w 2020 roku nie głosował na Bosaka z Konfederacji, tylko Żółtka, który nigdy do Konfederacji nie należał XD

A tutaj kolejny lewacki fikołek: Prawaku, to nic nie znaczy, nie głosował na Bosaka bo jest narodowcem, a on nie lubi narodowców w Konfederacji, dlatego to tylko wyglądało jakby ich nie popierał!11!!

XDDD
Masz problemy z logicznym myśleniem? W jaki sposób to, że kandydował OSIEM lat temu z listy JEDNEJ z partii, które tworzą dziś Konfederację, jest DOWODEM na to, że TERAZ ją popierał?


@Emes91: Odpowiedziałem ci. Takim samym jak wy fanatyczni korwiniści robicie z atakiami na PO i Nowczesną w kontekście rusowfila Sykulkiego. Tam fakt że był na liście TO JUZ DOWÓD, ale fakt ze wasz człowiek na nim był TO JUŻ NIE.
@Emes91: wyśmiewam tylko twoją hipokryzję i manipulację w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hipokryzję - pokazując analogiczny temat jaki korwinistom do grzania juz starczył, ale tutaj nagle już nie. Dlatego mam wieczną bekę z fanatyków partyjnych. Tak szybko się gubią w zeznaniach xD