Wpis z mikrobloga

Pamiętaj wykopku drogi, że manipulacje znaleziskami są tylko wtedy, gdy robi to #konfederacja. Co innego, gdy robi to lewacka #moderacja ze swoimi trollami Tuska, Lewicy - wtedy to już nie xD

Ale do rzeczy. Gdy wczoraj @wojtas_mks wrzucił znalezisko, to zostało ono zdjęte przez #moderacja jako manipulacja i dostał on bana na miesiąc.
Niedługo później Lewacko - Platformiany troll @jankes83 wrzuca znalezisko z manipulacją (już nie pierwszy raz), co zostaje mu wytknięte w wielu komentarzach pod nim. Znalezisko zostało zgłoszone jako manipulacja, a #moderacjajestuposledzona odrzuciła to zgłoszenie.
manipulacja trolla Lewackiego

#wykop wraz z moderacją jest tubą propagandową Platformiarskich i Lewackich partii, stosujący podwójne standardy, w tym #cenzura #shadowban

#konfederacja #bekazlewactwa #bekazpodludzi #niebieskiepaski #ciekawostki #orlen
n.....t - Pamiętaj wykopku drogi, że manipulacje znaleziskami są tylko wtedy, gdy rob...

źródło: image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Nie wiem za co moderacja daje bany, ale wydaje mi się, że za manipulowanie głosami, czy nie?


@fervi: Tak. Dotyczy to wszystkich, poza trollami propagandowymi Platformy i Lewicy :)
  • Odpowiedz
@neeet: Ja tam jestem za tym, że powinno się wszystkich banować. Ale nie wiem co się dzieje na wykopie i raczej nie chcę wiedzieć.
  • Odpowiedz
@jankes83: Odnieś się merytorycznie do tych wszystkich komentarzy pod twoim znaleziskiem, w których wytykają ci manipulację. Mój wpis dotyczy podwójnych standardów moderacji.
  • Odpowiedz
@neeet: wykop to twierdza lewicy ale dziwnym trafem od ładnych paru lat główna jest zasrana szurskim konfederackim #!$%@? xD
Trzeba być ślepym aby uważać, ze białek jakos mocno premiuje tutaj lewice
  • Odpowiedz
ale dziwnym trafem od ładnych paru lat główna jest zasrana szurskim konfederackim #!$%@? xD

Trzeba być ślepym aby uważać, ze białek jakos mocno premiuje tutaj lewice


@RudyZibi: @KaenKania Właśnie kilka minut temu wszedłem na stronę główną wykopu, aby zweryfikować wasze komentarze, przewijając tylko pierwszą stronę głównej:
4 znaleziska Platformiarsko - Lewicowe atakujące #konfederacja oraz PiS
1 znalezisko atakujące Tuska

Także wasze fikołki i inne manipulacje można bardzo szybko zweryfikować xD
Najciekawsze
  • Odpowiedz
@RudyZibi: Ciekawie też wygląda spam politycznych trolli z pierwszej strony, z ostatnich 24h gorące na mikroblogu:
- 6 wpisów antyprawicowych, w tym 4 wpisy atakujące #konfederacja
- ani jednego wpisu atakującego Platformę i Lewactwo

Czyli potwierdza się, że #wykop jest tubą propagandową Platformy i Lewactwa xD
  • Odpowiedz
@neeet: gdy aktywowali wykop 2.0, przestały działać skrypty, spamlisty neuropy, a moderacja się uspokoiła, dziwnym trafem spam neuropy zniknął całkiem, za to przebiła się konfederacja. Czemu tak było? Każdy niech odpowie sobie sam
  • Odpowiedz
@11mac11: pamiętam. A było tak, ponieważ neuropa ma spam ściśle zorganizowany i skoordynowany, zaś konfederacja naturalny. Przy czym, spam Konfederacji pojawił się dopiero w odpowiedzi na zmasowaną nagonkę neuropy, gdy ta zobaczyła, że w sondażach Konfa miała powyżej 10%. Przed tym była nagonka tylko na PiS.
Do tej pory większość spamu politycznego Konfy, to odpowiedź na spam neuropków.

Neuropa przy wydarzeniach politycznych czeka od kilku, kilkunastu godzin do kilku dni na
  • Odpowiedz