Wpis z mikrobloga

Minusy sezonu 1
- nerfy wszystkiego
- nerf dropu shardow na helltide
- nerfy itemow
- nowe idiotyczne unikaty
- niepoprawiony stash
- wolniejszy exp

Plusy sezonu 1
w sumie brak

Nie bylo warto #!$%@?, trzeba bylo kupic za stowke za dwa sezony xD

#diablo4
  • 12
@wrth: drop cinderów na helltide to akurat bug. Naprawią go przy najbliższym hotfiksie. To tylko pokazuje, że oni nawet nie testują w ogóle patchy xD

Gdzie są PTRy ja się pytam. Tak ogromne patche to potrzebują 2 tygodnie PTRów przed releasem
@wrth GAMECHANGING normalnie xD

Swoją drogą, to kolejny patch i kolejna wtopa z helltide, chociaż wtedy przynajmniej było na korzyść, bo ludzie farmowali shako xD
Minusy sezonu 1


- nerf dropu shardow na helltide

- nerfy itemow

- nowe idiotyczne unikaty

- niepoprawiony stash

- wolniejszy exp


@wrth: dopytam aby lepiej zrozumieć:|

- nerfy wszystkiego

Czyli że co? Czym to skutkuje? Że słabiej mobki się bije czy że mocniej mobki biją? Czyli możnaby powiedzieć, że wydłużyli w tym momencie skalę świata - trudniej bedzie zrobić max lvl ND - to chyba dobrze, nie?

- nerfy itemow
@kefas_safek: Mowiac krotko, ta gra NIE ma endgame, ludzie ludzili sie ze w S1 wprowadza cokolwiek na ksztalt tego, ale blizzard zamiast dodac cokolwiek nowego po prostu rozciagnal w czasie to, co juz bylo meczace (bo to ARPG a nie MMO, w ktorym wbicie levela ma trwać 3 tygodnie)
ta gra NIE ma endgame


@wrth: a co rozumiesz przez endgame? Dla mnie endgame jest wszystko po zakończeniu fabuły czyli po 50lvlu. Według mojej definicji jest tego całkiem sporo.

bo to ARPG a nie MMO, w ktorym wbicie levela ma trwać 3 tygodnie)


A może to nie jest typowe ARPG tylko coś pomiędzy ARPG i MMO? Jest gdzieś jakieś prawo mówiące, że w ARPG lvl trzeba wbijać w nie więcej niż
@kefas_safek: > a co rozumiesz przez endgame? Dla mnie endgame jest wszystko po zakończeniu fabuły czyli po 50lvlu. Według mojej definicji jest tego całkiem sporo.

A co w tej grze jest do zrobienia po tym 50 czego nie mozna robic przed 50? Dungeony, ktore roznia sie tylko i wylacznie levelem mobow? Helltide, ktore polega dokladnie na tym samym, co expienie przed 50 czyli bieganiem po mapie i zabijaniem mobow?

A może
This is an ACTION RPG with slow paced action

Zgadza się, aczkolwiek nie wiem czy ten patch tego trochę akurat nie poprawił. Wczoraj grałem chwilę i miałem wrażenie dużo intensywniejszej akcji. Trzeba obczaić

It's a LOOT hunter with boring loot.

Tu nei jestem pewien czy tak booring. Może nie tyle nudny loot co ciężko go się porównuje. Imo fajnie by było jakby się bardziej dało swoje bronie komponować jakimiś właśnie gemami czy