Wpis z mikrobloga

#famemma dega znow zniszczy fame. Na kanale six pack powiedzial ze f2f trzeba usunac pod pretekstem ze zawodnicy sie do siebie zblizają (to kur posadzcie.ich dalej).
Prawdziwy powod jest taki ze wardega chcialby byc jak najwieksza postacia w swiecie freakow najlepiej włodarzem. Typ prowadzi wszystkie programy oporcz f2f dlatego chce je skasowac. To jest zmija, fame wychodowal zmije na wlasnej piersi.
  • 27
wardega kupil zuka od dziewczyny za mega zanizoną cene


@KOXsu: powiedział, że da kwote X, druga osoba się zgodziła i to ma być zarzut w jego strone? xD A co do F2F to chodzi o to, że zawodnicy przychodzą 1-2h przed programem (zwłaszcza jak są łączone f2f) i gadają miedzy sobą, wyjaśniają swoje sprawy poza kamerami a potem już pogodzeni idą na program.
@Exduble: dwie dorosłe, świadome osoby uzgodniły warunki transakcji i dobiły "targu", a wykopek musi się #!$%@?ć dla zasady, mimo, że sprawa go nie dotyczy. Babka sama mówiła, że nie miałaby gdzie go trzymać, auto nie miało przeglądu, nie wiesz w jakim było stanie technicznym, ale wiesz, że było dużo więcej warte. Nawet wiesz, że kobieta była w nieodpowiednim stanie emocjonalnym do dokonania transakcji xD
@CeZ_: podałem Ci przykład bo opierales się na tym, że dwie osoby się na coś godzą, analogiczna sytuacja, zostałeś wyjaśniony w tym temacie więc proponuję Ci iść spać, skończyłem z Tobą rozmowę
@CeZ_: słuchaj ja Ci podałem argumenty, mój punkt widzenia i moje zdanie na ten temat to że Ty uważasz inaczej to jest tylko Twoje zdanie i koło #!$%@? mi ono lata, dla mnie zachował się #!$%@?
@CeZ_: było to mega w porządku zachowanie przez krystalicznego człowieka, który czepiał się loga czy byle gówna, a jak trzeba było zachować się z honorem zachował się jak zwykła szmata
Ogólnie nie wiem czy masz świadomość, że Twoje zdanie jest w dużej mniejszości w internecie, proponuje Ci zrobić ankietę czy wg ludzi zachował się w tej sytuacji ok to wynik trochę Cię zaskoczy
@Exduble: @CeZ_ to co zrobił Wardęga ciężko nazwać oszustwem (i na pewno nie ma to porównania z tym co robił Jax) natomiast jeśli Wardęga doskonale wiedział ile wart jest ten żuk (około 6 tysięcy) i umyślnie wykorzystał niewiedzę tej dziewczyny, żeby zarobić na niej te 3 tysiące złotych, to było to co najmniej "obślizgłe" zachowanie i z pewnością nie pasuje do wizerunku Wardęgi jako moralizatora i szeryfa internetu
@CeZ_: jeśli wardęga zrobił to z specjalnie to jest to oszustwo. Tak samo jak sprzedawanie dziadkom garnków wartych 100zł za 10k zł.
Plus wardęga działał z pozycji siły. Dziewczyna przyjechała na odbiór nagrody, dostała jakiegoś "złomka" i szeryf internetu, koleś który #!$%@?ł innych za choćby małe przypały, rzuca jej jakąś kwotę. Dziewczyna pewnie pomyślała, że robi jakiś dobry deal bo się będzie szaman chwalił, że zrobił dobry uczynek.