Wpis z mikrobloga

cos byście zmienili? mamy dużo pudełek, czy też różowa torebek, ciuchy sezonowe chowamy do pojemników pod sufit, dużo butów w pudełkach, różowa ma dużo sukienek długich i krótkich, raczej większość rzeczy na wieszakach, oboje jesteśmy niscy, więc wszystko, co używane na co dzień, musi być pod ręką

druga sprawa, PAX w #ikea czy u stolarza? budżet 5000 zł i pic rel projekt okolice tego + oczywiście tradycyjne drzwi na zawiasach

#szafa #pax #ikea #meble #urzadzajzwykopem
red7000 - cos byście zmienili? mamy dużo pudełek, czy też różowa torebek, ciuchy sezo...

źródło: j8zdjm0

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@red7000: W sumie sam niedawno robiłem, i co bym proponował, to umieszczenie koszy na dole szaf. Wygodne i ułatwia sprawę.
Co do pytania, czy lepiej Ikea, czy stolarz, no to jeśli jest to szafa wnękowa, to można kombinować ze stolarzem, bo nie wyjdzie aż tak drogo za materiał i robotę (deski przykręcone do ścian jako boki szaf, na tym stelaż do półek i drzwi przesuwnych i tyle), ale jeśli wolnostojąca
  • Odpowiedz
Ja od połowy w dół robię w następnej szafie tylko szuflady. Schylanie sie po skarpetki z rana jak człowiek zaspany - słabo. Grzebanie na dolnych polkach głębokich - meh i zbieranina kurzu.
  • Odpowiedz
@red7000 masz czas i sprzet? jakbys chcial przyoszczedzic majac projekt, to moglbys sam zamowic sobie gotowe formatki wtedy wyjdzie najtaniej i najsolidniej. Skrecacze biora teraz kupe kasy. A Ikea juz nie jest tym tanim miejscem po meble co dawniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cwirus: dlatego mam po 2 szuflady dla każdego na bieliznę, ta przestrzeń pod szufladami, to wymóg do drzwi z zawiasami

dodatkowo jeszcze jest miejsce na odkurzacz i kartony z butami niecodziennymi
  • Odpowiedz
dlatego mam po 2 szuflady dla każdego na bieliznę, ta przestrzeń pod szufladami, to wymóg do drzwi z zawiasami


@red7000: w tym miejscu możesz dać kosze wysuwane - mimo że planer ich nie przepuszcza chyba, to one nie kolidują z zawiasami na dole szaf Pax - a są nawet praktyczniejsze od szuflad. Ale bierz tylko te z "drobnym najmniejszym oczkiem siatki" bo nie ma bardziej wkurbiającego niż wydłubywanie ciuchów, bo
  • Odpowiedz