Wpis z mikrobloga

Płaczecie na tym #przegryw że ludzie nie mają do was szacunku i nikt wam nie współczuje, a sami wyśmiewacie niewinną kobietę i szydzicie z tych, którzy próbują jej pomóc. Wam można jedynie pluć w morde, krawędziowi chłopcy bez grama empatii.
#poznan
  • 12
  • Odpowiedz
szydzicie z tych, którzy próbują jej pomóc


@Pau_linula: no trudno nie mieć beki z frajerów i spermiarzy, którzy wpłacili już 35k jakiejś organizacji korwinistycznych alternatywek, o której nikt nie słyszał i która nagle z dupy wypłynęła że zbiórką non limit na rzekome leczenie psychiatryczne, którego ta Julka wcale nie musi potrzebować.
  • Odpowiedz
@Pau_linula: To kobiety nie szanują brzydkich, niskich i nieśmiałych mężczyzn dlatego powstali incele. Poza tym tobie się nonstop coś nie podoba, jak ci się nie podoba tag przegryw i wykop to won.
  • Odpowiedz
  • 0
@tylkoponsfw: To złe kobiety na swojej drodze spotkałeś. Ile jest takich jednostek co szkalują brzydkich mężczyzn? TO jest jedna dziesiąta procenta, a zauważacie je, ponieważ są głośne.
  • Odpowiedz
@Pau_linula: Byłem dzisiaj na mieście bo miałem do załatwienia sprawy, jestem brzydki i niski i jak spoglądnąłem na jakąś młodą kobietę to one też na mnie spoglądnęły z taką pogardą i grymasem na twarzy. A jak coś się zapytasz to są opryskliwe.

Nie kłam, że jedna dziesiąta procenta szkaluje brzydkich i niskich mężczyzn, bo wy wszystkie nienawidzicie brzydkich i niskich mężczyzn i traktujecie jak śmieci.
  • Odpowiedz
  • 0
@tylkoponsfw: I po co generalizujesz? Nie znasz mnie i wygląd to ostatnia rzecz po jakiej oceniam człowieka. W Polsce większość osób jest opryskliwa, chamska i z wrednym wyrazem twarzy. Nie ważne czy jesteś brzydki, przeciętny czy ładny. Ja nie uważam się za brzydką, dałabym sobie 5-6/10 a też większość interakcji z ludźmi źle wspominam
  • Odpowiedz