Wpis z mikrobloga

  • 63
@zarzutkin: w sumie jak była zbiórka na typa od Seicento i zebrano 150 tys zł, to chłop nie zobaczył ani grosza bo organizator się zawinął. Czy jeśli potencjalnie wpłaciłbym chociaż 1zł, to mogłaby mnie zapiec dupka czy nie wypada rozmawiać o pieniądzach?
  • Odpowiedz
@zarzutkin: trup jeszcze dobrze nie ostygł, a już zleciały się sępy. Tego typu zbiórki bazują na najniższych ludzkich instynktach i jest to absolutnie obrzydliwe
  • Odpowiedz
w sumie jak była zbiórka na typa od Seicento i zebrano 150 tys zł, to chłop nie zobaczył ani grosza bo organizator się zawinął.


@muse: mamy tutaj do czynienia z oficjalną organizacją, a zbiórka udokumentowana na jest na platformie z dobrą weryfikacją
  • Odpowiedz
@muse: Ja wtedy wpłaciłem całe 10zł, które jak wiadomo było warte więcej niż dzisiaj. Dupa mnie zapiekła, bo poczułem się zwyczajnie oszukany. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@hihi_jery: #!$%@? masz nawet zdjęcia ich ryjów na Miltonaliach, ale będziesz coś tam warczał xD nie wpłacam żadnego hajsu, ale ty możesz już na przykład wypi3rdalać na tag przegryw
  • Odpowiedz