Wpis z mikrobloga

Mam mnostwo empatii dla ofiar tej tragedii jak i nienawiści dla internetowych edgy ciot, które wysmiewają sie, a nawet oskarżają dziewczynę o Bóg wie co, ale z drugiej strony nie rozumiem takich zbiórek. Istnieją jakiekolwiek wyliczenia kosztów tej terapii? Regularnie wpłacam, by pomóc jakiemuś choremu dziecku lub na inne szczytne cele, ale tam są zazwyczaj podawane ceny wszystkiego. To wygląda na zwykly skok na kasę, który trzeba wykonać szybko, zanim ludziom spowszednieje cały temat. Dodatkowo ton w jakim wypowiada się ten cały @Tumurochir również pozostawia wiele do życzenia. Najpierw zachęca do wpłacania jak organizator całej akcji, a za chwilę pod naporem argumentów wykręca się, że to nie on zakładał zbiórkę. O jego niewybrednych komentarzach pod adresem czyichś rodziców nie wspomnę. Jak tak ma wyglądać ten wielki żal, to beze mnie, cwaniaczku. A hejt który obecnie zbierasz jest jak najbardziej słuszny.

#poznan
  • 8
@smutny_kojot: Dlatego nie kazałem Ci się zamknąć, więc o co Ci chodzi? Ludzie dobrowolnia wpłacają na używane majtki albo zdjęcia stóp, a tutaj lecicie tyrady, bo w bardzo medialnej, niespotykanej sprawie 30k ogarnęli.
@smutny_kojot Oczywiście że tak. Ta dziewczyna wymaga pewnie pobytu na oddziale gdzie otrzyma niezbędna pomoc, a tam dogada się z doktorem (na takiej Czechoslowackiej jest kilku naprawdę dobrych speców) że będzie do niego przychodzić na NFZ i złotówki nie zabuli.
Jest z Łodzi, jeśli tutaj mieszka na stałe i tu szuka opieki to znajdzie bez problemu i to bardzo dobrą. Sam w tym miejscach odbywałem staże i pracowałem.