Wpis z mikrobloga

Kontynuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą to zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka chyba to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

A dziś w bonusie nawiązanie do tego w jaki sposób dowiadywałem się o atakach na konfederację. Słyszałem że są i w odpowiedzi dostawałem że mam sprawdzić sam, przecież były, powinienem się przygotować. Panie Krzysztofie, to pan to pisał? I tu najważniejsze, czy uważacie że instruktor windsurfingu to praca fizyczna?
aarahon - Kontynuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska n...
  • 8
nie wystarczy ci to że platforma obrońcy demokracji chcą wykluczyć konfederacje z debat? "nie siada się do stołu z pisem czy KONFEDERACJĄ"


@ortalionnajman: Dobrze, twierdzisz że jest coś takiego, spoko. Zakładam że nie znasz Tuska osobiście (ale może się mylę?) więc te słowa usłyszałeś albo przeczytałeś więc poproszę jakiś link do tego.

Tusk mówiący że konfederacja ma związki z Rosją jest kłamstwem


@ortalionnajman: Wtedy należałoby uznać że Braun oraz jkm
A ja przypominam osobom postronnym, że jesteś POwskim trollem, wiecznie kłamiącym w żywe oczy.


@ibilon: cały czas czekam na wskazanie kłamstwa. Będzie czy obsrasz zbroję? xD