Wpis z mikrobloga

W temacie #poznan nie widziałem takiego #!$%@? jak na reddicie.

- maciusie redditowe punktują, że 8-10lat temu wrzucał banery z konfederacją
- jego profilowe "trzaskowski2020" nazywają fejkiem i minusują każdego kto wrzuci w ramach krytyki xD
- ignorują fakt, że zabity był konfederatą
- zrobił to legalnie posiadaną bronią, zabierając mu broń zostają mu jeszcze:
a) czarnoprochowiec
b) kusza z czech
c) nawóz w rurkach (pipebomb)
d) nielegalna broń od ruskich z bazarku
e) nóż/maczeta/szpikulec do lodu
f) kilka innych rozwiązań, których nie chcę podawać aby nie podskoczyć w rankingach fbi watchlisty

Faktem jest, że społeczeństwo jest totalnie rozbrojone i gdyby to nie była szybka akcja, że typ #!$%@?ł drugiego a potem siebie tylko poszedłby na miasto robić masakrę to policja przyjechałaby dawno po tym jakby wystrzelił wszystkie pestki i zabił wielu postronnych. ¯\(ツ)/¯

Nie zwracam za onkologa: https://www.reddit.com/r/Polska/comments/151xwyl/morderstwo_w_poznaniu_kontekst_polityczny/

#bekazlewactwa
SzubiDubiDu - W temacie #poznan nie widziałem takiego #!$%@? jak na reddicie.

- maci...

źródło: f24h2x0pjicb1

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: USA: dostęp do broni powszechny i łatwy. Regularne strzelaniny, w tym w szkolach.
TYMCZASEM
Polska: dostep do broni niesportowej trudny. Jedna strzelanina na 5 lat.
Prawaki: gdyby dostep do broni byl powszechny to by do tego nie doszło!!!!1
  • Odpowiedz
  • 0
@rajet: akurat uważam, że dostęp do broni w Polsce jest idealny, nie za łatwy, nie za trudny, taki pryma sort #pdk

bardziej mnie bawi, że chcą już delegalizować dostęp do broni po jednej takiej akcji xD
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: wiadomo w np takim teksasue gdzie najwiecej osób ma broń, to zamachowiec zawsze zostaje zastrzelony przez przechodnia xD bujda
Po drugie Polacy nie są rozbrojeni przez zła wole państwa a po prostu nie są zainteresowani posiadaniem broni.
Uzyskać pozwolenie na broń w Polsce jest łatwiej niż zrobić prawo jazdy
  • Odpowiedz
  • 6
@pogromca_krasnali No to podsumujmy - neuropki od dawna non stop spamują o tym, jak to konfiarze masowo popierali Dudę, kochają PiS i są ruskimi onucami. Tymczasem koleś, który kandydował z list KORWIN-a osiem lat temu NA PEWNO musi być konfiarzem, mimo że w 2020 roku popierał Trzaskowskiego i miał ustawioną ukraińską flagę w awatarze xD. W końcu ludzie nigdy nie zmieniają poglądów ani też neuropki często nie gadali o tym, jak
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek: kiedyś w Chełmnie można było spotkać wschodnich sąsiadów co mieli ciekawe fanty, teraz przez wojnę to nie wiem.

Ale jak coś to jedź do Francji i spytaj lokalsów. Tam mają nielegalne karabiny, których nie da się kupić i nie ma ich nawet policja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SzubiDubiDu - @Leniek: kiedyś w Chełmnie można było spotkać wschodnich sąsiadów co mi...
  • Odpowiedz
  • 1
@szumowina_wadowicka Żółtek nie startował z Konfederacji, on wtedy już był dawno pokłócony ze środowiskami korwinowymi, z Konfederacji startował Bosak xDD. Żółtek nigdy nie był nawet członkiem Konfederacji xD.

Właśnie potwierdziłeś, że koleś nie był konfiarzem, a wystarczyło sprawdzić proste fakty, a nie tylko próbować dopasować rzeczywistość do narracji ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: wykopki odkrywają, że ludzie nie mają przekonań politycznych czarno-białych, odc. 2137. Wystarczy sprawdzić jaki odsetek konfederatów głosowało na Trzaskowskiego w II turze. Największe róznice były w porównaniu miast pow. 500tys do wsi na korzyść Traskowskiego, na wsiach królował oczywiście Duda.
  • Odpowiedz
nie starczyłoby siły aby podejść od tyłu w adrenalinie wbic mu nóż 3 razy XDDDD


@SzubiDubiDu: Może Cię to zaszokuje ale nie. Oczywiście, nożem również można zabić, jest to jednak trudniejsze dla mordercy z kilku powodów:
-musi podejść bardzo blisko, w bezpośredni kontakt z ofiarą. Większa szansa, że uniknie/zasłoni się przed ciosem nożem niż kulą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-znacznie większa szansa, że ktoś zdoła go powstrzymać lub obezwładnić,
- wbicie noża jest znacznie
  • Odpowiedz
  • 0
a nie no, kiedyś to nawet pojechałem do zimbabwe kupić sobie PPK więc w polsce jest łątwy dostęp do nielegalnej broni xD


@Leniek: a wiesz co różni francję od zimbabwe? Z francją jesteśmy w schengen więc nikt nie sprawdza z czym wracasz (jak jedziesz autem ofc)
  • Odpowiedz