Wpis z mikrobloga

#kononowicz Z ostatniej chwili. Ciekawe wyjaśnienia rudych papug. Pewien nietypowy "musiał" wyprowadzić się z 160 -tys miasta do małej wsi, żeby uniknąć "zagrożenia" ze strony "hejterów". Wśród hejterów nietypowy w pozwie wymienia m.in. "użytkowników portalu wykop.pl", po nickach wymienia( ͡° ͜ʖ ͡°) To przez was musiał się przeprowadzić i porzucić "dobrze płatną pracę w mieście" przez co poniósł "ogromne straty finansowe" i domaga się ich pokrycia przez moją skromną osobę, która ten hejt nakręciła. Hejtrzy mają być świadkami, ale nie ustalono jeszcze ich tożsamości, chyba, że Białek sprzeda dane( ͡° ͜ʖ ͡°) na co jest zero szans. Zapytam kancelarię czy mogę pokazać tu te screeny z pozwu. #patostreamy
  • 16
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: To ciekawe. Chłop może mieszkać w duzym mieście i być w miare anonimowym, a #!$%@? przez hejterami do wiochy gdzie kazdy zna adres? Prace mu zabrali tez? O ja #!$%@?, to musi opisac spiderweb, ale drugi raz chyba nie dadza sie nabrac. No popatrz pan, kiedys hejterow mial za uszy wyciagac z wykopu, a teraz znalazl prowodyra w postaci B.S. Trochę lipa, bo pana B.S jeszcze nie bylo, a
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: ale go odkleiło już całkiem xD wielki informatyk musiał wrócić na swoje zadupie 50km dalej. Przez to stracił swoją świetną pracę, która już wcześniej nie pozwalała mu finansowo nawet na wycieczkę do Białegostoku (,)
Przecież ta kancelaria pewnie do tej pory śmieje się pod nosem wspominając pierwszą wizytę nietypowego w czapeczce furia, który ma wiecej wrogów na drodze sądowej niż kolegów ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
każdy pieniacz myśli, że wysępi od sądu na dom z basenem i cygaro a potem okazuje się, że zostanie mu basen w szpitalu pod tyłkiem i cygaro w dvupie


@bezpravkano207: Heh. Usmiechnalem sie nawet. Ja nie jestem prawnikiem jak pani Mariola @Zielona88 ale podobno wyksztalceni ludzie powinni miec jakis rozum. Jakis tam Łukasz, który #!$%@? na Mariana i cos moze sie z tego wyciagnie, ale tak szalec? Cos zamilklas
  • Odpowiedz
@Bajkonur: Mało jest tak ładnych i atrakcyjnie ulokowanych wsi jak Krzyżowa. Swego czasu kilka razy do roku tam bywałem, traktując ją jako bazę wypadową na Beskid Żywiecki. Kwestia gustu, ale osobiście w ogóle mu się nie dziwie, że woli mieszkać tam niż w tym mitycznym "wielkim mieście".
  • Odpowiedz
@bezpravkano207:

Wśród hejterów nietypowy w pozwie wymienia m.in. "użytkowników portalu wykop.pl", po nickach wymienia( ͡° ͜ʖ ͡°)


"Wysoki sądzie, przez to że osoby o pseudonimach "wykopek69" i "górskiCentaur" na portalu wykop.pl postowały piosenkę "sak maj bols" musiałem się wyprowadzić z miasta, dostałem depresji
cl-sr - @bezpravkano207: 
Wśród hejterów nietypowy w pozwie wymienia m.in. "użytkowni...
  • Odpowiedz