Wpis z mikrobloga

  • 0
@somskia nie chodzi o bezczelność a o niesprawiedliwość, z kim napastnik miał na pieńku, z ofiarą czy z kobietą? ZTCW to z kobietą, a ona wyszła bez szwanku z tego napadu.
  • Odpowiedz
  • 1
@Czerwone_Stringi: ale wiesz, ze on to raczej zrobił specjalnie, bo pewnie w jego łbie pojawiło się przeświadczenie, ze ciężej jej będzie żyć ze świadomością, ze odstrzelił jej narzeczonego na jej oczach i siebie niż pójść na łatwiznę i ja zabić
  • Odpowiedz
  • 0
@kolorowe_jarmarki do LOSU, bo to jest jakaś abstrakcyjna sytuacja, że chłop zginął tylko dlatego, że zaręczył się z "niewłaściwą" kobietą.
Zresztą co my wiemy o całej sytuacji...
  • Odpowiedz
@somskia Boli mnie ze na kilku screenach które latają w necie jest mój nick. Wkleiłem tylko prawdziwa wersję wydarzeń i nagle pod moim komentarzem stado zjebow pisało takie rzeczy...
  • Odpowiedz
@somskia: ogólnie było kilka możliwości zdarzeń:

mordercą jest kobieta - wiadomo, idiotka
ofiarą jest kobieta - debilka nawet bronić się nie umie
kobieta przeżyła - bo to zła kobieta była

jak widać kobiety to zło
  • Odpowiedz
  • 0
@kolorowe_jarmarki jestem psycholem.
Dlaczego tym bardziej nie miał prawa? Nie wiadomo o co tam dokładnie poszło, myślisz, że oni ujawnią to mediom? Zarówno napastnik jak i ofiarą nie żyją, więc od najbardziej wiarygodnych uczestników tej tragedii nic już nie usłyszymy.
  • Odpowiedz
@pozmu: a co według ciebie mogłoby usprawiedliwic zabicie drugiego człowieka? Dla mnie nie ma takiej rzeczy. Był dorosłym człowiekiem, cokolwiek by się nie stało, powinien poradzić sobie ze swoimi emocjami na tyle, żeby nie wyzywać się na innych.
  • Odpowiedz