Wpis z mikrobloga

@kolorowe_jarmarki czyny za które prawo przewiduje dożywocie na przykład. Jakieś zdrady w sensie łamania umów o wielkiej wartości też. U mnie w mieście zabili za krzywe spojrzenie.
Nie bardzo rozumiem tego tematu radzenia sobie z emocjami, po człowieku wszystko ma spływać jak po kaczce? Jak na ciebie plują to mów, że deszcz pada? Zresztą z zaburzeniami psychicznymi jest tak, że często chory sam przez długi czas nie jest świadom tego, że choruje
@pozmu: nie wiesz chyba, czym jest radzenie sobie z emocjami, jeśli mówisz o jakimś spływaniu jak po kaczce. To jest właśnie przykład nie radzenia sobie z nimi i ich wypierania. A jak dla ciebie łamanie umowy to powód do zabójstwa to już rozumiem twoje podejście do sprawy.
@kolorowe_jarmarki cały czas muszę sobie radzić ze strachem i przerażeniem, mam na to tabletki i tyle wiem o radzeniu sobie z emocjami, niestety jak byłem w szpitalu to akurat terapeuta był na urlopie, a ambulatoryjnie jakoś mnie na terapię nie przyjęli przez ponad rok.

Zresztą nie wyobrażam sobie jak można poradzić sobie z emocjami w sytuacji, gdy twoja ukochana zaręcza się z innym... to jest po prostu Game Over. Całe życie masz
@kolorowe_jarmarki koleś miał w awatarze Cierpienia młodego Wertera, jedną z moich ulubionych książek, więc wiadomo, że on raczej z tych, którzy nie znoszą dobrze rozstań.
Być z kimś bez miłości? Raczej kiepska opcja.
Ogólnie z tego co widzę, to jednak islam ma najlepsze podejście do relacji damsko-męskich i może w sumie dobrze, że w przyszłości będzie to dominującą w Europie religia.