Wpis z mikrobloga

Przerażające jest to, że wielu "facetów" uważa zdradę (tak, wiem że takowa w przypadku strzelaniny w poznaniu nie wystąpiła) jako argument do zamordowania kogoś z zimną krwią... Upadek cywilizacji
#poznan
  • 29
  • Odpowiedz
@Pau_linula Jeśli zakładasz że tam nie było żadnej zdrady bo tego do końca nikt tak naprawdę nie wie przynajmniej tutaj na tym portalu to po co ty piszesz? Naiwna jesteś jeśli myślisz że zabójstwa po zdradach to coś nowego i upadek cywilizacji. Może do ciebie nie dociera ale żyjemy w czasach w których zabójstw przez zdrady jest rekordowo mało w porównaniu do setek trzy 1000 lat naszej historii.
  • Odpowiedz
  • 1
@pav40: Skąd ty wydedukowałeś, że założyłam, że zabójstwo po zdradzie to coś nowego? Nie wymyślaj sobie argumentów i ich sam nie obalaj. @NiebieskiWStringach Zarówno zdrada jak i morderstwo to okropne czyny i każdy powinien się ich wstydzić. Ale jak można usprawiedliwiać morderstwo? Kim wy jesteście, żeby umoralniać morderstwo?
  • Odpowiedz
Przerażające jest to, że wielu "facetów" uważa zdradę (tak, wiem że takowa w przypadku strzelaniny w poznaniu nie wystąpiła) jako argument do zamordowania kogoś z zimną krwią


@Pau_linula: przerażające, że zawsze tak było, teraz po prostu nie ma "facetów" tylko ciepłe kluchy ()
  • Odpowiedz
@Pau_linula Przecież to ty z góry atakujesz facetów że niby uważają że jest normalnym żeby zabić kogoś przez zdradę . Tymczasem tak naprawdę to kobiety zwykle uciekały się do różnych podstępów w tym zabójstwa żeby osiągnąć swoje cele Matrymonialne.
  • Odpowiedz