Wpis z mikrobloga

@mirek63479: No tak, bo Ty byś wyskoczył do gościa z pistoletem w ręku, który zamordował przed chwilą jakąś osobę. XDDD gdybyś tak zrobił, to byłbyś idiotą, bo byś naraził się na niepotrzebną śmierć, a w starciu z uzbrojonym chłopem byłbyś bez szans.
  • Odpowiedz
@mirek63479: rozumiem że jak ty widzisz zakrwawionego człowiek na ulicy a nad nim stoją spanikowana kobieta a drugi gościu z pistoletem w ręce to rzucasz się z plastikowym widelcem ze stacji benzynowej i niczym superbohater ratujesz sytuacje.

już nie wchodząc w takie szczegóły że jak pada jeden strzał gdzieś w mieście a tym bardziej w polsce to może być pierdyliard różnych przyczyn a nie sam pistolet, kiedyś szedłem ulicą i
  • Odpowiedz
@mirek63479: dobrze zrobił. Ty byś się tylko zesrał. W latach 90 na disco typowi #!$%@?ło, wskoczył na stół z wielkim nożem i krzyczał, że wszystkich pozabija, ktoś pobiegł na komisariat, a jeden bohater wymyślił, że się z nim dogada. Iec mu wariat wbił ten nóż w ramię koło obojczyka, na wylot, i tak zostawił. Do dziś się cieszę, że to nie ja podszedłem, a też chciałem. Wiejskie dyskoteki.
  • Odpowiedz
Ty byś wyskoczył do gościa z pistoletem w ręku, który zamordował przed chwilą jakąś osobę


@kezu5osiem100 Rambo Schwarzenegger van Damme (czyli typowy wykopek) tak by zrobił ( ͡º ͜ʖ͡º)

widziałem na filmie
  • Odpowiedz
@mirek63479: powinien wyskoczyć z auta, użyć zaparkowanego samochodu jako osłony, później wjazd w nogi jednocześnie łapiąc pistolet. Starasz sie wykręcić mu rękę, przejmujesz broń. Oglądałem johna Wicka i jestem gotowy na takie sytuacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz