Wpis z mikrobloga

  • 15
@calinowski @quercy to morderstwo z polityką raczej nic wspólnego nie ma i nawet niespecjalnie mnie interesuje na kogo głosował taki śmieć bo wśród sympatyków każdej partii się znajdą takie zjeby.

Śmieszy mnie jednak to że wczoraj konfiarskie profile próbowały udowadniać ze to na bank wina wpuszczania Ukraincow albo osób z obcych kultur a finalnie się okazało że to się rozegrało z udziałem ich kolegów.
@jaynovak87: Środowiska korfeministyczne popierają Trzaskowskiego czyli są liberalne również społecznie? Konfederacja jest partią w sprawach społecznych jak KO czyli tym bardziej trzeba na nich głosować w tegorocznych wyborach. Dzięki, że o tym poinformowałeś bo już miałem nie iść na wybory.
@Nowystaryziel: o czym ty do mnie pieprzysz gościu? napisałem kim był morderca i tyle - obracał się w środowisku korwinowskim, był zwolennikiem swobodnego dostępu do broni i spamował wszędzie o szeroko rozumianej wolności

a z Trzaskowskim łączyło go tylko to że w czasie kampanii miał nakładkę na profilowym (w I turze nakładkę Żółtka) i widocznie zagłosował na niego w drugiej turze wyborów prezydenckich (pewnie głównie dlatego, że był mocnym antyPiSowcem)
@Qrix: dlatego trzeba dać dostęp p0lakom do broni jak mówi konfederosja, to wtedy ta dziewczyna wyjęłaby granatnik z torebki i zabiła napastnika ( ͡° ʖ̯ ͡°)