Wpis z mikrobloga

@damienbudzik: Jakim trzeba być cuckiem, aby spośród dwóch osób
- narzeczona, która domyślnie ma zobowiązanie wierności wobec niego
- jakiś obcy facet, który go nawet nie zna
Zabić tego gościa, a zostawić przy życiu kobietę xD
Dobrze, że sam siebie też zabił, bo takie coś nie powinno chodzić po ziemi
  • Odpowiedz
  • 87
@damienbudzik poniekąd mają rację, oni już nic nie "odczuwają" odeszli z tego świata, a laska musi teraz przeżywać niezły horror, nie wiem jak można żyć z takim doświadczeniem
  • Odpowiedz
@Infiniti46 no a nie jest tak? no #!$%@? na jej oczach zginęły w dramatycznych okolicznościach dwie osoby? rozumiem że ty masz silną psychikę, zajebiście silna?
  • Odpowiedz
  • 22
poniekąd mają rację, oni już nic nie "odczuwają" odeszli z tego świata, a laska musi teraz przeżywać niezły horror, nie wiem jak można żyć z takim doświadczeniem


@Dominek: myślisz, że gdyby cuckold zabił polkę to wtedy wszyscy by pisali, że największą ofiarą jest jej narzeczony? No kurła nie sądzę.
  • Odpowiedz
@damienbudzik dlatego napisałem poniekąd, że mają rację, bo w przypadku chłopa były by pewnie komentarze "jaka #!$%@?, rozpłakał się i nawet nie zdołał wyrwać broni i obezwładnić napastnika"
  • Odpowiedz
@damienbudzik poniekąd to rozumiem. Nie wyobrażam sobie oglądania jak moja dziewczyna dostaje kulkę w głowę na moich oczach i muszę żyć z tym widokiem do końca życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
No to dlaczego nie odpisujecie na te komentarze i nie zwracacie uwagi na problem, a siedzicie na Wykopie?
@damienbudzik Ale to przecież nie tylko u nas tak jest. Większość ludzi się tak zachowuje.

@Dominek A może facet nie miał takiej możliwości?

@Panciak No to wyobraź sobie że to Ty dostajesz kulkę, ale gość nie trafia i potem masz traumę do końca życia.
  • Odpowiedz
  • 17
@Franekdolas23: a z czym się nie zgadzasz?
Gdy zamordowali Anastazję to wszyscy współczuli jej, a nie jej chłopakowi. A tutaj gdy zabili faceta to współczują jego narzeczonej..

Dla większości ludzi życie faceta się nie liczy. Facetów można zabijać a nikt się tym nie przejmie. Gdy setki tysięcy mężczyzn umiera na wojnie na Ukrainie to nikt się tym nie przejmuje, gdy jedna Polka umrze przy porodzie to jest larum na całą
  • Odpowiedz
@Dominek: co jak co, ale wolałbym chyba przezywać ten „horror”, ale jednak chodzić po ziemi jeszcze te parędziesiąt lat. Wyobraź sobie, że ludzie przezywają wojny i są naocznymi świadkami/ofiarami zbrodni wojennych, czy tortur. Szok
  • Odpowiedz